Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

РФ перекинула військових і зброю на окуповану територію Донбасу

Автор:

|

Березень 09, 2016

|

Рубрика:

РФ перекинула військових і зброю на окуповану територію Донбасу

main

Росія перекинула на захоплені проросійськими силами території Донбасу чергову партію зброї і боєприпасів, а також військових.

Про це 8 березня повідомили працівники Головного управління розвідки Міноборони України.

“З території РФ прибула інженерна техніка, мінно-вибухові речовини і боєприпаси для потреб 1 і 2 АК”, – повідомляють розвідники.

У відомстві також уточнюють, що до Ізварино прибуло п’ять вантажівок з боєприпасами, які раніше знаходилися на польовому артилерійському складі в районі селища Російського, розташованого в Ростовській області. Колона була під супроводом майора ЗС РФ Олексія Зиміна, який займає посаду офіцера служби ракетно-артилерійського озброєння відділу озброєння управління 1 АК. Крім того, російське озброєння, а саме 2 одиниці ПЗМ і ГМЗ, а також два вантажних автомобіля з мінно-вибуховими засобами, прибуло до Успенки. Колону супроводжував майор ЗС РФ Олександр Ульянов, який займає посаду офіцера інженерної служби управління 1 АК.

Також у районі Сонцева і Перевальська українські розвідники зафіксували ворожі танки і САУ. Всю інформацію про це озброєння українські військові передали спостерігачам ОБСЄ. Тим часом, за добу проросійськи бойовики 55 раз обстріляли позиції української армії з використанням гранатометів, БМП, мінометів та танків.

Нещодавно розвідникам вдалося розсекретити ще одного російського генерала, який знаходиться на території Донбасу. Генерал-майор Збройних сил Росії Ігор Тимофєєв (прізвище-прикриття – Соколов) командує 3-ою окремою мотострілковою бригадою, яка дислокується в окупованій Горлівці.

Нагадаємо, 5 березня Москва відправила до окупованих районів Донецької та Луганської областей комісію Центру територіальних військ, щоб з’ясувати обставини розкриття реальних імен, звань і посад кадрових російських офіцерів, які здійснюють командування окупаційними військами у Донбасі.

За даними Генштабу ЗСУ, станом на початок лютого загальна кількість проросійських бойовиків і російських військовослужбовців, які перебувають на тимчасово окупованій частині Донбасу, становить 34 тисячі осіб. З них приблизно 7 тисяч є кадровими військовими, які беруть участь у диверсіях, терактах і спробах штурму українських позицій вздовж всієї лінії розмежування.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply