Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

РФ закрила американський центр у Москві

Автор:

|

Вересень 24, 2015

|

Рубрика:

РФ закрила американський центр у Москві
Державна бібліотека іноземної літератури ім. М. Рудоміно

Державна бібліотека іноземної літератури ім. М. Рудоміно

Російський уряд вирішив закрити Американський центр посольства США при Всеросійській державній бібліотеці іноземної літератури ім. М. Рудоміно в Москві. Про заявив Джон Теффт, посол США в РФ. «Нещодавно бібліотека розірвала офіційну угоду з посольством США про підтримку посольством Американського центру, а також повідомила нам про свій намір замінити директора Американського центру й узяти діяльність центру під свій повний контроль», — повідомив він.
Дипломат також зазначив, що цей крок російського уряду припиняє американо-російську співпрацю у бібліотеці, яка тривало більше 22 років. «Американський центр створював глибокі та міцні зв’язки між людьми та культурами РФ і США. Це був центр американської культури, історії та літератури в російській столиці, він також служив місцем проведення зустрічей із численними американськими видатними діячами, серед котрих були космонавти, артисти, спортсмени, вчені, політики та письменники. Тільки торік Американський центр провів більше 400 культурних та освітніх заходів і прийняв більше 50 тис. російських відвідувачів», — додав посол США.
Окремо п. Теффт нагадав, що торік російська влада закрила найбільшу американо-російську програму освітніх обмінів FLEX. «Односторонні кроки, зроблені РФ останнім часом, ставлять під сумнів прихильність уряду РФ зв’язкам між російським і американським народами, які не уривалися навіть за часів холодної війни і в інші складні моменти довгої історії відносин наших країн», — підсумував він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply