Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 26, 2021

Комісія з РФ має приховати присутність російських військ на Донбасі

Автор:

|

Березень 07, 2016

|

Рубрика:

Комісія з РФ має приховати присутність російських військ на Донбасі

main

В окупований бойовиками Донецьк з Росії прибула комісія Центру територіальних військ Південного воєнного округу ВС РФ. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони від 6 березня.

Розвідка доповідає, що 5 березня прибула комісія з метою локалізувати промахи політики військово-політичного керівництва РФ. Вона повинна розробити план, що допоможе скрити факти перебування безпосередньо кадрових російських військових у збройному конфлікті на території України.

«Основним завданням комісії є встановлення обставин розкриття реальних прізвищ і посад кадрових російських генералів і офіцерів командного складу. Головна версія, що розглядається комісією, – це умисний витік інформації під час побутового конфлікту або зведення рахунків. Також не виключений саботаж, який допоможе деяким військовим швидко повернутись до Росії чи уникнути участі в бойових діях», – говориться в заяві.

Розвідка відмічає, що головним суб’єктом перевірки є командуючий Першого армійського корпусу генерал-майор ВС РФ Валерій Григорович Асапов, його замісник по роботі з особовим складом полковник ВС РФ Євгеній Володимирович Чирков, командир Другого армійського корпусу окремої мотострілкової бригади полковник ВС РФ Андрій Юрійович Рузинський і командир дев’ятого особливого мотострілкового полку морської піхоти Першого армійського корпусу полковник ВС РФ Дмитро Євгенович Бондарев.

У повідомленні зазначають: «Головне управління розвідки Міністерства оборони України продовжує повноцінно збирати факти про участь кадрових офіцерів ВС РФ у військових злочинах на тимчасово окупованих територіях Донбасу для подальшої передачі їх в установленому порядку в Міжнародний кримінальний суд».

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply