Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Хто вбив Бориса Нємцова?

Автор:

|

Березень 12, 2015

|

Рубрика:

Хто вбив Бориса Нємцова?

Адам Делимханов

Олександр Бортников, директор Федеральної служби безпеки (ФСБ) Російської Федерації (РФ) повідомив про затримання підозрюваних у справі про вбивство Бориса Нємцова. Один із затриманих, Заур Дадаєв, нібито зізнався в тому, що скоїв вбивство з релігійних міркувань. Однак рідні Бориса Нємцова в це не вірять.

А інформаційний портал чеченського спротиву «Кавказ-центр» повідомив про те, хто саме скоїв вбивство Бориса Нємцова. Це начебто зробив Адам Делімханов, кузен Рамзана Кадирова й особистий кат диктатора, член путінської банди «Дума РФ». Той самий, що власними руками в центрі Москви на очах у російських поліцаїв порішив Мовладі Байсарова, колишнього товариша лідера Чечні й ватажка загону «Горець». Також цей кілер організував ліквідацію Сулима Ямадаєва в Дубаї, а раніше, 2008-го — вбивство його старшого брата.

Ця новина — не просто чутки чи плітки. Річ у тому, що у чеченців — великі родинні та дружні зв’язки, і подеколи навіть найпотаємніша інформація безконтрольно поширюється «серед своїх». У цьому випадку треба враховувати й упевненість членів групи кілерів у своїх діях, тому наказ на ліквідацію «ворога держави» надійшов по ланцюжку Путін-Кадиров-Делімханов. Допомагали Делімханову в убивстві Бориса Нємцова «кадирівці», котрі постійно живуть в Москві. У Чечні вони майже не бувають.
Джерела повідомляють, що група забезпечення Адама Делімханова досі перебуває в Москві. Вони нікуди не виїхали. Є інформація, що 1 березня бандити пишно відсвяткували успішну операцію на одній із квартир у російській столиці.
Катові Кадирова та його групі була забезпечена повна свобода дій. Місце вбивства — біля стін Кремля – було заздалегідь очищене від поліцейських і спостереження. Та й обрано його було не випадково. Путін і його банда заздалегідь підготували «алібі». Мовляв, насильницька смерть політика — провокація, спрямована особисто проти президента Росії. Це — стара і давно відпрацьована чекістська тактика: усувати супротивників, вбивство яких формально «шкодить владі». Мовляв, хіба ми – такі дурні, щоби підставляти самих себе?
Цей фокус Путін проробив, убивши Ганну Політковську. Відома його фраза, що смерть журналістки нашкодила владі більше, ніж її правозахисна діяльність. Так само був убитий президент Польщі Лєх Качинський і вся антиросійська польська еліта під Смоленськом. У центрі Лондона був отруєний Олександр Литвиненко, повішений у вбиральні Березовський, убита Наталія Естемирова.
До речі, у Чечні всі знають, що її прибрали «співробітники» банди «Курчалоєвський РВВС» Хамзат Едельгірієв і його двоюрідний брат на прізвисько «Дантес». Навіть про місце вбивства всі знають: це — база «кадирівців» у селі Ялхой-Мохк. Таємницею це є тільки для російських засобів масової інформації (ЗМІ), але не для Чечні.
Зараз ліквідатори Естемірової не працюють у поліції. Їх звільнили через якусь провину перед Рамзаном Кадировим. Але вони й далі спокійно проживають у себе вдома, хоча прокуратура чудово знає, що саме вони вбили правозахисницю. На тілі вбитої було знайдено сліди ДНК. При перевірці членів різних кадирівських банд на збіг ДНК, лідер Чечні не дозволив перевірити цих двох убивць навіть формально. У країні шириться такий жарт: «На будівлю прокуратури треба повісити дорожній знак — «Обережно! Сліпі!».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply