Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Бунт у Москві

Автор:

|

Жовтень 17, 2013

|

Рубрика:

Бунт у Москві

«Народний сход», що 13 жовтня зібрав, за деякими оцінками, 600 осіб, завершився погромом торговельного центру (ТЦ) «Бірюза», спорудженням барикад і сутичками з бійцями спецназу. Натовп, у якому перебували націоналісти, футбольні фанати й місцеві жителі, кинувся на «Бірюзу» з криками: «Росія для росіян!» і «Росіяни, вперед!» 

Після того як поліцейські почали відтісняти юрбу від розгромленого ТЦ, у них полетіли пляшки, каміння, палиці та металеві урни. Учасники акції, що переросла в безлади, у московському районі Західне Бірюльово активно чинили опір працівникам поліції: коли правоохоронці затримали кількох учасників акції, їхні товариші спробували відбити затриманих.
Обстановка в Бірюльово загострилася після вбивства 25-річного Єгора Щербакова. За наявною інформацією, у ніч проти 10 жовтня п. Щербакова на очах у його дівчини зарізав приїжджий неслов’янської зовнішності. Перший «народний сход» пройшов біля будівлі місцевого відділку поліції ввечері 12 жовтня. Через заворушення в Бірюльово в місті за особистим розпорядженням міністра внутрішніх справ Володимира Колокольцева введено в дію план «Вулкан», що означає мобілізацію всього особового складу столичної поліції.
Близько 380 затриманих у районі Західне Бірюльово в Москві допитують у карній справі про хуліганство, повідомив представник прес-служби Міністерства внутрішніх справ (МВС) Російської Федерації (РФ). «Ураховуючи обставини цієї події в районі Західне Бірюльово, 30 слідчих головного слідчого управління Головного управління МВС РФ по Москві зараз проводять невідкладні слідчі дії зі затриманими за порушення громадського порядку», — сказав посадовець. Представник прес-служби уточнив, що наразі їх допитують як свідків.
Російський депутат Володимир Жириновський, лідер фракції Ліберально-демократичної партії Росії, пояснив події в Бірюльово відсутністю належної роботи з національними діаспорами, а також запропонував розробити трирічну програму з відмови від послуг міґрантів.
«Події в Бірюльово зайвий раз демонструють, що не проводиться необхідна робота з національними діаспорами. Потрібна трирічна програма, після виконання якої слід відмовитися від іноземної робочої сили», — заявив він. Депутат запропонував перевіряти документи й здійснювати обшуки в місцях скупчення трудових міґрантів і висилати з Росії всіх, у кого виявлять вогнепальну або холодну зброю, навіть якщо ті люди не скоювали злочинів. Окрім того, політик заявив про необхідність запровадити «новий інститут жорсткої прописки».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply