Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Боротьба за Надію

Автор:

|

Березень 05, 2015

|

Рубрика:

Боротьба за Надію

Надія Савченко

Московський міський суд визнав законним продовження арешту старшого лейтенанта Надії Савченко до 13 травня ц. р. Українська льотчиця відповідала на запитання судді, фактично лежачи на столі і не піднімаючи голови. Російський журналіст Тимур Олевський повідомив, що п. Савченко квапила всіх із початком проведення засідання, стверджуючи, що може і не дожити до наступного.

А Ілля Новіков, адвокат українки, поінформував, що його клієнтка має намір оголосити сухе голодування. Однак це повідомлення спростувала Віра Савченко, сестра Надії. «Зараз є величезні проблеми зі здоров’ям. Останні — це постійний біль у шлунку. Вона п’є чай-воду. І щоб втамувати цей біль, вона випила якийсь коктейль на хімії. Про сухе голодування вона мені не казала», — розповіла Віра.

Лист Надії Савченко

До слова, на жалобну ходу в пам’ять про вбитого російського опозиціонера 1 березня в Москві, де зібралося понад 50 тис. людей, окремою колоною вийшли люди, котрі вимагали звільнити Надію Савченко. Хода тривала дуже довго через посилені заходи безпеки. Людей пропускали крізь металодетектори, а в небі над центром російської столиці літали гвинтрокрили. Під час маршу правоохоронці затримали Олексія Гончаренка, народного депутата України від фракції «Блок Петра Порошенка». Його побили, але вже ввечері відпустили.
А у Києві 1 березня за життя та здоров’я Надії Савченко на Софійській площі молилися представники всіх конфесій. Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет напередодні підписав указ про нагородження української льотчиці та народного депутата орденом Святого великомученика Юрія Змієборця.
Того ж дня акція на підтримку Надії Савченко й у пам’ять про російського опозиціонера Бориса Нємцова відбулася й під стінами посольства РФ у Вашинґтоні. У вівторок Президент України присвоїв Надії Савченко звання «Герой України».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply