Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 16, 2021

За день — 23 трупи

Автор:

|

Травень 10, 2012

|

Рубрика:

За день — 23 трупи

У мексиканському місті Нуево-Ларедо, розташованому на кордоні зі США, 4 травня знайшли тіла 23 людей — імовірно, жертв місцевих наркоділків. Дев’ятеро осіб — чотири жінки й п’ять чоловіків — було виявлено повішеними на мості над дорогою, що веде з Нуево-Ларедо в Монтеррей. Поруч із повішеними знайдено послання, у якому говорилося, що ці люди були членами наркокартелю «Ґольфо» і вбиті представниками конкуруючого угруповання «Зетас».

Кількома годинами пізніше в одному з автомобілів у Нуево-Ларедо було виявлено 14 обезголовлених тіл. Їхні голови лежали в переносних холодильниках неподалік будівлі міської ради. Про те, чи обидва масових убивства вчинено одним і тим же угрупованням і за тими ж мотивами, не відомо.

Місто Нуево-Ларедо, у якому мешкає майже 400 тис. осіб, розташоване в штаті Тамауліпас. Воно утворює єдину агломерацію з розташованим на іншому березі Ріо-Ґранде американським містом Ларедо та є важливим перевалочним пунктом між США й Мексикою. За контроль над Нуево-Ларедо борються наркокартелі «Зетас» і «Ґольфо». Минулого місяця тіла 14 людей було знайдено у фургоні поруч із будівлею міської ради. Кілька днів потому недалеко від головного відділення поліції вибухнула бомба. Восени 2011-го кількох осіб знайшли обезголовленими.

Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply