Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Рекордний парад зомбі

Автор:

|

Грудень 01, 2011

|

Рубрика:

Рекордний  парад зомбі

Центром Мехіко маршем пройшло понад 10 тис. зомбі. Одягнені в старі мішкуваті шати з плямами штучної крові й відповідним чином загримовані, учасники незвичайного параду стогнали, охали й човгали по землі, ледве тягнучи ноги. Таким незвичним чином мексиканці намагаються потрапити до Книги рекордів Ґіннесса. Наразі рекорд у цій категорії належить місту Есбюрі-Парк в американському штаті Нью-Джерзі, де 2010 року на вулиці вийшли одразу 4 093 зомбі. Правда, у жовт­ні пальмою першості спробували заволодіти австралійці, заявивши, що вулицями Брісбана пройшлося 8 тис. «живих трупів». Проте комісія Книги рекордів Ґіннесса не підтвердила цього рекорду.

Останніми роками зомбі-паради набувають усе більшої популярності по всьому світу. Образи «живих трупів» культивуються в кіноіндустрії, сучасній літературі та комп’ютерних іграх. До того ж, одягтися, як зомбі, майже нічого не коштує — потрібне лише старе лахміття.

Деякі аналітики припускають, що бажання людей переодягатися в істот, котрі застряг­ли між світами живих і мертвих, відображає соціальні реалії, у яких вони живуть: економічну нестабільність, зниження рівня життя, невизначені перспективи на майбутнє. Однак самі «зомбі» заявляють, що беруть участь у подібних заходах просто тому, що це — весело.

Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply