Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Пригоди венесуельців у світі

Автор:

|

Вересень 26, 2013

|

Рубрика:

Пригоди венесуельців у світі

Сполучені Штати Америки 20 вересня відмовилися пропустили через свій повітряний простір літак президента Венесуели Ніколаса Мадуро, повідомив Еліас Хауа, міністр закордонних справ цієї країни. Над територією США, за словами п. Хауа, літак венесуельського лідера мав пролетіти дорогою до Китаю, куди Ніколас Мадуро планував прибути з офіційним візитом.

Відмову США пропустити лайнер із п. Мадуро на борту у своєму повітряному просторі над Атлантикою голова міністерства закордонних справ Венесуели назвав образою. «Ніхто не може заборонити доступ у повітряний простір літаку, яким летить президент, котрий здійснює міжнародний офіційний візит. Для таких дій немає жодних підстав», — зазначив міністр.
Крім того, урядовець наголосив, що, незважаючи на відмову США пропустити літак Ніколаса Мадуро, візит президента Венесуели в Китай відбулася в заплановані терміни альтернативним маршрутом польоту. Офіційних коментарів із боку Сполучених Штатів Америки щодо ситуації з літаком п. Мадуро наразі не надходило.
Крім того, 21 вересня уряд Венесуели видав указ про поглинання фабрики з виробництва туалетного паперу, аби гарантувати постійні запаси цього товару після великого дефіциту. Виконуючи вказівку уряду, підрозділи Національної гвардії країни оточили територію одного зі заводів, який належить виробнику туалетного паперу Manpa в штаті Арагуа. Передбачається, що військовики «охоронятимуть» виробничі потужності до середини жовтня. «Дії щодо виробника туалетного паперу, гігієнічних серветок і пелюшок одноразового використання пов’язані зі зобов’язаннями держави забезпечувати населення товарами повсякденного вжитку», — сказано в документі. Зазначимо, що 2012 року у Венесуелі набули чинності урядові директиви про зниження цін на групу товарів першої необхідності, зокрема на підгузки й туалетний папір. «Тільки завдяки діям уряду ми зможемо регулювати ціни та поступово покінчити з божевіллям капіталістичної спекуляції», — заявив тоді Уґо Чавес, тогочасний президент Венесуели.
А ще 22 вересня французька поліція виявила більш як 1 т кокаїну в багажі пасажирів літака авіакомпанії Air France, що летів зі столиці Венесуели Каракаса в столицю Франції Париж. Вартість вилучених наркотиків, які перевозили в 30 валізах, становить близько 200 млн EUR. У міністерстві внутрішніх справ Франції наголосили, що це — найбільша партія кокаїну, будь-коли вилученого владою.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply