Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

Депутата вбили в прямому ефірі

Автор:

|

Вересень 19, 2013

|

Рубрика:

Депутата вбили в прямому ефірі

Депутат конгресу мексиканського штату Мічоакан 13 вересня був убитий невідомими особами. За інформацією прокуратури штату, трагедія сталася в місті Морелії, коли депутат від опозиційної Партії демократичної революції Осбальдо Лукатер давав інтерв’ю місцевому журналістові в салоні своєї автомашини. За кермом сидів брат депутата. У цей момент до автомобіля підійшло кілька людей. Вони витягли трьох чоловіків із салону автівки та змусили їх лягти на землю. Пограбувавши своїх жертв, злочинці завдали їм кілька ударів мачете. П. Лукатер помер дорогою до лікарні, його брат і журналіст отримали поранення, проте їхньому життю зараз ніщо не загрожує.

У штаті Мічоакан ось уже протягом кількох місяців спостерігається неспокійна ситуація, пов’язана з активністю наркокартелю «Лицарі ордену тамплієрів». Злочинці влаштовували напади на поліцейські конвої, у сутичках загинули десятки людей. Убитий депутат неодноразово публічно засуджував атмосферу насильства в низці районів штату, після чого отримував анонімні погрози.
А 14 вересня в Мехіко при розгоні акції протесту працівників освітньої галузі було поранено близько 40 осіб. Цікаво, що правоохоронці затримали більш ніж 30 людей, але вчителів серед них не виявилося. Напередодні влада звернулася до протестувальників із проханням звільнити центральну площу міста – Сокало – на час святкування Дня незалежності 15-16 вересня.
Незважаючи на те, що частина учасників акції погодилася залишити площу, деякі викладачі продовжили протест і розпалили кілька вогнищ. Аби звільнити площу, поліція застосувала водомети та сльозогінний газ. Поранення отримало понад десяток поліцейських. Члени місцевої профспілки часто влаштовують подібні акції, перекриваючи рух на великих автомагістралях.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply