Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Корпорація Meest відсвяткувала своє 30-ліття

Автор:

|

Листопад 07, 2019

|

Рубрика:

Корпорація Meest відсвяткувала своє 30-ліття
Наталя Гож, Іван Марченко, Ірина Кісіль, Ростислав Кісіль, Анна Кісіль, Тамара Дебаттіста, Аліна Сочко, Руслана Лесюк, Оксана Ліснецька та Галина Мамчур

У суботу, 26 жовтня, відбулося урочисте святкування 30-ліття корпорації Meest. Величавий бенкет із нагоди ювілею відбувся у залі «Княжий двір» ресторану «Золотий лев» у Торонто. Тут зібралося численне товариство: партнери корпорації, представники української громади у Канаді, представники та працівники корпорації з різних міст Канади, Америки й України, клієнти та друзі. Усі вони прийшли відзначити ювілей компанії, котра вже три десятиліття допомагає українцям усього світу, будуючи символічні мости між країнами.

Оксана Винницька-Юсипович, почесний консул Канади в Україні, Леся Хичій
і Ася Кузьма, КУК

На ювілейне святкування завітали також менеджери, представники та працівники корпорації Meest із багатьох міст Канади, Америки (США), України й інших держав, котрі прибули до Торонто на запрошення і за підтримки засновника та голови Meest Group Ростислава Кісіля.

Представники корпорації Meest America, США

Корпорація Meest була створена Ростиславом та Анною Кісіль і почала свою діяльність у місті Ошаві (Онтаріо, Канада) 1989 року як невелика компанія з доставки. За 30 літ підприємство виросло в успішну міжнародну корпорацію Meest Group, яка має свої офіси та представництва у майже 30 державах світу. Зараз Meest є невід’ємною частиною української громади, бо не лише поєднує українську діаспору в різних країнах, але й підтримує Україну, гуртує українців усього світу. Побудувавши потужну платформу для культурних, економічних, підприємницьких та гуманітарних зв’язків як у середовищі окремих людей, так і на рівні громад та організацій, Meest став справжнім мостом, який поєднує людей і країни. Meest підтримує сиротинці, допомагає родинам, які втратили рідних у війні, допомагає різноманітним фондам та організаціям у їхній допомозі Україні.
Ювілейне святкування розпочалося молитвою, яку провели о. Роман Паньків, о. Богдан Сенцьо та пастор Олексій Максимишин.
Гості переглянули відеофільм про історію та здобутки корпорації Meest, відтак президент Meest Ростислав Кісіль виступив із вітальним словом.
Він розповів про працю міжнародної корпорації та її шлях до успіху, поділився спогадами і подякував усім партнерам, працівникам та клієнтам — усім, хто допомагав та сприяв праці та розвитку Meest упродовж усіх 30 років. «Meest поєднує людей і країни, а кордони роз’єднують… Ми горді, що вже три десятиліття об’єднуємо людей у всьому світі», — сказав п. Кісіль.
Із щирим привітанням від української громади Канади виступила Леся Хичій, президентка Конґресу українців Канади. Вона побажала корпорації Meest подальших успіхів і втілення всіх планів та мрій.
Від імені найбільшого фінансового партнера, кредитової спілки (КС) «Будучність» (BCU Financial) корпорацію Meest привітала Оксана Процюк-Чиж, головна управителька BCU Financial. Вона зазначила, що КС «Будучність» та Meest мають багато спільного — обидві інституції заснували імміґранти, котрі, пройшовши скитальськими дорогами у пошуках кращої долі, не забули свого коріння і обов’язку допомагати Україні й одне одному. «Ми маємо спільний обов’язок працювати на українську громаду і на Україну», — сказала п. Процюк-Чиж.

Гості з України, США і Канади з музикантами Lemon Bucket Orkestra

З привітом до керівництва корпорації Meest та усіх присутніх представників та працівників звернувся Мирослав Табачин, генеральний директор СП «Росан», відзначивши їхню величезну енергію та працелюбність, патріотизм, а ще — талант народжувати ідеї та втілювати їх, знаходячи найкращі шляхи та рішення.
Під час вручення нагород було відзначено найкращих багаторічних представників і працівників корпорації Meest. Нагороди та подарунки вручив президент корпорації п. Кісіль.

Українська школа мистецтв «Україна» в Торонто

Дружню атмосферу бенкету доповнили численні привіти — відеозвернення від представництв корпорації з усіх куточків світу, багато теплих слів на адресу ювілярів пролунало від гостей свята під час бенкету, а святковий настрій дарували усім гостям мистецькі виступи Школи українського танцю «Україна» (мистецькі керівники — Леся Мовчан і Валерій Мовчан), заслужений артист України Ігор Богдан та музичні гурти — Lemon Bucket Orkestra і «Збруч». І, як це заведено у нашого народу, усі присутні дружно заспівали «Многая літа» та почастувалися ювілейним тортом.

Галина Цвіркун, Марта Янків, Meest Group, Україна, та Ірина Кісіль директор маркетингу на Північну Америку


Усю святкову програму чудово організували та втілили команда Meest у Канаді Тамара Дебаттіста, Ірина Кісіль та Іван Марченко за допомогою Андрія Кісіля, головного менеджера ресторану «Золотий лев», та Олени Винничук, координаторки святкових заходів. Програму майстерно поєднав і провів Юрій Кусь.
Многая літа та великих успіхів у праці сердечно бажаємо корпорації Meest на добро нашої української громади!

Оксана Соколик

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply