Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Жіноча помста

Автор:

|

Травень 04, 2012

|

Рубрика:

Жіноча помста

Витончену жіночу помсту довелося відчути на власній шкурі громадянинові Польщі, який звернувся по медичну допомогою до колишньої дружини. Польський стоматолог Анна Маквіяк помстилася своєму екс-чоловікові, що покинув її заради нової подруги, у дуже болючий спосіб.

Невдовзі після розлучення, яке змусило страждати 34-річну Анну, її «екс» прийшов до неї лікуватися. Посадивши пацієнта в крісло, Анна зробила йому загальний наркоз і, поки чоловік мирно спав, видалила йому всі зуби. За словами стоматолога, вона не мала наміру порушувати професійну етику. «Проте, дивлячись на колишнього чоловіка, який розлігся в кріслі, я не переставала думати про те, який же він ідіот», — зізналася пані Маквіяк.

Про те, що він позбувся всіх своїх зубів, чоловік дізнався тільки тоді, коли, повернувшись додому, подивився в дзеркало. Відкриття вразило не тільки самого зрадника, але і його нову подругу, яка одразу ж постановила залишити беззубого кавалера. Анні Маквіяк, що зловжила довірою пацієнта, загрожує позбавлення волі терміном до трьох років. Проте вона вважає, що добряче насолила чоловіку. Зазначимо, що до такої помсти схильні не тільки покинуті жінки. У ФРН дантист вирвав у пацієнтки, що не сплатила рахунка, два зубних мости.

 Ірина Коляда

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply