Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Як прикрасити ялинку?

Автор:

|

Грудень 29, 2011

|

Рубрика:

Як прикрасити  ялинку?

В італійському місті Портічі встановили незвичайну різдвяну ялинку, прикрашену штучними п’явками. Зелена красуня розташована у дворику церкви Сакро-Куоре. П’явки, які є символом лихварства, звисають із дерева у вигляді гірлянди. Таким чином священик дон Джорджо Пізано намагається протестувати проти засилля лихварів. Священик Пізано також є працівником місцевого Центру боротьби з лихварством. На думку священнослужителя, п’явки уособлюють мафіозі, які, як і вони, смокчуть із людей кров, роблячи життя в розпал економічної кризи ще складнішим.

Однак, як уважає о. Пізано, одна новорічна ялинка не зможе переконати злочинців стати на бік добра. Тому священик має намір розвісити безліч плакатів зі зображенням ялинки по всьому місту. «Зроби собі подарунок на Різдво. Звільнися від кровопивць, які відібрали в тебе навіть новорічну ялинку. Звернись до Центру боротьби з лихварством», — закликає підпис під зображенням незвичайної ялинки. Священик нагадав, що в центрі працюють адвокати, готові надати кваліфіковану допомогу постраждалим від лихварства.

А в столиці Великої Британії з’явилася велетенська різдвяна ялинка, складена з конструктора Lego. Над її створенням автори працювали два місяці. Висота «святкової красуні», яка має, 172 гілки — 12,5 м. Різдвяне дерево складено зі 600 тис. пластмасових «цеглинок» конструктора, на ньому — 1 200 іграшкових прикрас, зібраних також із Lego. Саму ялинку й іграшки збирали діти з двох лондонських початкових шкіл. Різдвяне дерево встановили на залізничній станції Кінґс Крос Сент Панкрас.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply