Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Як Грузія російські літаки українськими ракетами збивала

Автор:

|

Серпень 15, 2013

|

Рубрика:

Як Грузія російські літаки українськими ракетами збивала

Українські системи протиповітряної оборони (ППО) брали участь у військовому конфлікті Грузії та Росії. Про це розповів Михайло Саакашвілі, президент Грузії. За його словами, за кілька днів системам ППО вдалося збити понад десять російських літальних апаратів». Це — найбільші втрати Росії після Другої світової війни, крім, звісно, Афганістану», — сказав п. Саакашвілі. Він також повідомив, що раніше Грузія закупила системи ПВО, які перебували на озброєнні в армій Ізраїлю й України.

«У нас були, в основному, українські ППО – «Бук» і «Оса». Ми їх купили в Україні. Також ми мали ізраїльську ППО, але вона була трохи нижчою класом, ніж український «Бук». Коли пройшли перші російські літаки і їх збили, пілоти відмовилися літати. Тоді за штурвал сіли їхні командири», — згадує грузинський президент.
При цьому він зазначив, що політичний конфлікт в український владі між президентом Ющенком і Юлією Тимошенко не позначився на поставках озброєння. Також Михайло Саакашвілі зазначив, що родина Віктора Ющенка всіляко допомагала рідним президента Грузії під час війни. «Певний час після активних військових дій у мене не було часу на власних дітей і дружину. Вони тоді гостювали в Ющенків, аби відійти від психологічних стресів. Ющенки про них дуже добре потурбувалися», — наголосив президент.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply