Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Вибухова пошта

Автор:

|

Грудень 15, 2011

|

Рубрика:

Вибухова пошта

Посилку з вибухівкою, адресовану Йозефу Аккерману (на фото), голові Deutsche Bank, було перехоплено в офісі банку у Франкфурті. Пачку виявили 8 грудня, приблизно о 13.00 за місцевим часом, у сортувальному центрі. Первинний аналіз підтвердив наявність слідів вибухових речовин і шрапнелі. Представник Deutsche Bank у Нью-Йорку відмовився коментувати ситуацію.

Невдовзі потому, як стало відомо, що трапилось у Франкфурті, поліція Нью-Йорка посилила охорону місцевого відділення банку, а також повідомила про подію службу безпеки компанії. Згідно з офіційними джерелами, у полі зворотної адреси на посилці з вибухівкою було зазначено одну з адрес Європейського центрального банку, один з офісів якого теж розташований у Франкфурті.

Відповідальність за відправку посилки в Deutsche Bank узяла на себе італійська організація, що називає себе «Неформальною федерацією анархістів». У розпорядженні німецької поліції опинився лист італійською мовою, у якому йщлося про «три вибухових послання банкам, банкірам, паразитам і кровопивцям».

Можливо, один такий лист із бомбою таки вибухнув у Римі. Інцидент стався 9 грудня в офісі фінансової аґенції Equitalia. Відомо, що від вибуху отримав поранення руки директор Equitalia. Подробиці пригоди наразі уточнюються. Прокурор П’єтро Завіотті кваліфікував інцидент як теракт.

 Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply