Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Військові навчання США в Польщі

Автор:

|

Березень 13, 2014

|

Рубрика:

Військові навчання США в Польщі

Навчання авіації США, заплановані в Польщі, пройдуть у розширеному форматі у зв’язку зі ситуацією в Україні, заявив Томаш Семоняк, міністр оборони республіки, під час спільної прес-конференції з колегою з ФРН Урсулою фон дер Ляйєн. «У зв’язку з обставинами, що склалися в Україні, Ми звернулися до США з проханням розглянути різні дії, які розширили би присутність Сполучених Штатів у Польщі», — сказав він. 

Польський міністр висловив задоволення ухваленим у Вашинґтоні рішенням, щоби «майбутні навчання Air Detachment у березні пройшли у ширшому форматі». «Це свідчить, що США як близький союзник можуть швидко реагувати на такі прохання й очікування», — наголосив він.
Голова міноборони Німеччини, своєю чергою, обстоює продовження діалогу, спрямованого на розв’язання кризи в Україні. «Зараз – час для дипломатичних рішень, — зазначила вона. — Ми в Європейському Союзі (ЄС) разом із США повинні шукати шляхів для діалогу з РФ».
Напередодні Чак Гейґл, очільник Пентаґону, повідомив, що у зв’язку з кризою в Україні США розширять військову співпрацю з Польщею та країнами Балтії.

До слова
Польща евакуювала своє консульство із Севастополя в Криму через постійні порушення з боку російських військових сил. Про це повідомив Радослав Сікорський, міністр закордонних справ Польщі. Також він зауважив, що таке рішення влада Республіки Польща була змушена ухвалити, хоча й «неохоче».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply