Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Упереджене правосуддя

Автор:

|

Травень 24, 2012

|

Рубрика:

Упереджене правосуддя

«Генеральна прокуратура України (ГПУ) у доповіді Європарламенту зізналася, що у в’язниці лідер опозиції Юлія Тимошенко отримала тілесні ушкодження, можливо, наслідок ударів. Однак у документі йдеться про те, що звинувачення пані Тимошенко, що її побив тюремний персонал, суперечить дійсності й що вона, імовірно, завдала собі синців сама», — пише Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Автор статті повідомляє, що доньку Юлії Тимошенко, Євгенію, за її власними словами, не пустили в Харківську залізничну лікарню й не дозволили передати матері продукти для виходу з тритижневого голодування. Автор нагадує, що в колишнього прем’єра в колонії виявили грижу міжхребцевого диска, яку, за свідченням німецьких лікарів, протягом кількох місяців не піддавали відповідному лікуванню. Юлія Тимо­шенко звинувачує персонал виправної колонії в тому, що 20 квітня її побили й силоміць перевезли до лікарні.

Пані Тимошенко від­мовлялася від переведення в лікарню, вимагаючи лікування в лікарів, яким вона довіряє. За твердженням Євгенії Тимошенко, яке наводиться в статті, ГПУ не надала доказів того, що її мати могла завдати собі побоїв сама. «У першу чергу, відсутні записи з камер відеоспостереження, які могли би прояснити ситуацію», — цитує автор слова Євгенії.

Frankfurter Allgemeine

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply