Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Умови підписання Угоди про асоціацію

Автор:

|

Жовтень 02, 2012

|

Рубрика:

Умови підписання Угоди про асоціацію

Європейський парламент (ЄП) заявив, що однією з умов підписання Угоди про асоціацію між ЄС і Україною є припинення переслідування опозиції в Україні. Про це йдеться в резолюції Ельмара Брока (група народних партій) стосовно щорічної доповіді Ради ЄС про спільну зовнішню та безпекову політику. За документ проголосував 551 депутат, проти — 73, утримались — 78.

«ЄП підкреслює, що, хоча Угода про асоціацію між ЄС і Україною була парафована, її підписання та ратифікація можуть відбутися, лише якщо українська держава виконає необхідні вимоги», — сказано в резолюції. Серед таких вимог — забезпечення поваги до прав меншин і до прав людини, посилення верховенства права, припинення переслідування опозиції.

Депутати також закликали Верховного представника ЄС із питань спільної зовнішньої й безпекової політики та Єврокомісію ґарантувати необхідні фінансові засоби для «додаткової місії спостерігачів на виборах». Крім того, вони звернулися з проханням до ВРУ переглянути Кримінальний кодекс. «ЄП закликає український парламент унести зміни до Кримінального кодексу, ухваленого ще в радянські часи, шляхом вилучення карних санкцій за виключно політичні дії, здійснені державними функціонерами, що діяли як офіційні особи», — говориться в резолюції.

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply