Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

У Молдові хочуть об’єднання з Румунією

Автор:

|

Листопад 12, 2015

|

Рубрика:

У Молдові хочуть об’єднання з Румунією
Ганна Гуцу

Ганна Гуцу

Члени нещодавно організованої, але ще не зареєстрованої партії «Праві» в Молдові мають намір представити президенту Миколі Тімофті декларацію про об’єднання країни з Румунією. Про це повідомила Ганна Гуцу, голова ініціативної групи. Після того, як улітку ц. р. на виборах у цій державі перемогли проєвропейські сили, країну охопила політична криза. Два місяці тому в Кишиневі спалахнули протести.
«Парламент підготує впродовж шести місяців процес застосування законодавства Румунії на території колишньої Республіки Молдова, після чого буде розпущений. Місцева влада продовжить виконувати свої обов’язки до територіально-адміністративної реорганізації відповідно до законодавства Румунії», — йдеться в декларації нової політсили.
Ганна Гуцу вважає, що «Молдова має об’єднатися з Румунією спільно з Придністров’ям, тоді цей заморожений конфлікт опиниться вже на території Румунії». На щастя, наразі ніхто наразі не згадує Буковину й українську частину Бесарабії.
Крім того, члени партії «Праві» пропонують переглянути угоду з РФ 1993 року, замінивши миротворчу місію на місію міжнародних цивільних спостерігачів під егідою Організації Об’єднаних Націй. Міністерство юстиції вже зареєстрував назву партії, проте ініціативна група ще не представила необхідний пакет документів для її реєстрації.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply