Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

У літак поцілила блискавка

Автор:

|

Травень 24, 2012

|

Рубрика:

У літак поцілила блискавка

Повітряний лайнер президента Франції Франсуа Олланда (на фото), що летів до Берліна, повернувся в аеропорт Віллакубле під Парижем, після того як у нього влучила блискавка. У Німеччину п. Олланд вилетів іншим бортом. За попередньою інформацією, перший літак не отримав серйозних пошкоджень.

Надзвичайна пригода сталася на четвертій хвилині польоту. «Усе гаразд, літак уже вилетів. Інцидент був пов’язаний з ударом блискавки. Я хочу запевнити французів, що лише трішки зміститься графік», — заявив Фаозі Ламдауї, наближений до президента чиновник.

Для першої іноземної поїздки Франсуа Олланд, який вже вступив на посаду, обрав лайнер Falcon 7X. У своєму розпорядженні адміністрація президента має два таких літаки, які були придбані в липні 2009-го й у травні 2010 року. Преса охрестила один із них Carla One на честь Карли Бруні-Саркозі, колишньої першої леді Франції, а більш потужний президентський лайнер Airbus A330-200 отримав назву Air Sarko One — за аналогією з Air Force One американського президента.

 Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply