Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

Саркозі ховався в барі

Автор:

|

Березень 08, 2012

|

Рубрика:

Саркозі ховався в барі

Президент Франції Ніколя Саркозі перервав візит до міста Байонни на південному заході Франції: там його освистали маніфестанти, яких пізніше відтіснив поліцейський спецназ. Ніколя Саркозі приїхав до департаменту Атлантичні Піренеї в межах своєї передвиборної кампанії. Його зустріли вигуками: «Ти нічого не зробив за п’ять років!» — і закидали листівками на підтримку автономії баскських територіальних утворень.

Поліцейські в цивільному оточили президента й допомогли йому зайти в бар поблизу міського собору, щоби глава держави поспілкувався там із представниками місцевої влади. Панові Саркозі не вдалося прогулятися центром міста. Після того, як президент увійшов у бар, натовп із 300—400 маніфестантів продовжив напирати на охорону, і тоді до справи втрутився поліцейський спецназ, відтіснивши невдоволених за допомогою щитів і ґумових кийків.

Президент був змушений провести в барі близько години, його автомобіль був припаркований неподалік. До п. Саркозі пустили кількох журналістів, яким він заявив, що «соціалістичні активісти приєдналися до баскських сепаратистів». Ніколя Саркозі пообіцяв «не відступати перед обличчям насильства (національних) меншин і хуліганів із терористичного угруповання». «Ми перебуваємо на території Французької Республіки. Президент поїде в будь-який район країни», — сказав пан Саркозі. Десь за півгодини, коли активність маніфестантів ослабла, французький президент поїхав із міста.

 Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply