Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Резолюція щодо вбивства Нємцова

Автор:

|

Березень 19, 2015

|

Рубрика:

Резолюція щодо вбивства Нємцова

Борис Нємцов

Депутати Європейського парламенту (ЄП) на пленарній сесії в Страсбурзі ухвалили резолюцію щодо вбивства російського опозиціонера Бориса Нємцова та стану демократії в Росії. Європейські парламентарії вважають, що загибель п. Нємцова є «найзначнішим політичним убивством в сучасній історії Росії». Вони попросили провести міжнародне розслідування з урахуванням того, що інструменти, доступні в межах ОБСЄ, Ради Європи й ООН, допоможуть забезпечити неупередженість і чесність слідства.

Як писав «Міст», Бориса Нємцова було убито увечері 27 лютого ц. р. на Великому Москворецькому мосту в безпосередній близькості від Кремля. За підозрою в причетності до вбивства раніше було затримано, а потім заарештовано п’ятьох людей.
За останніми даними, ймовірним убивцею Нємцова є Заур Дадаєв — колишній заступник командира чеченського батальйону «Північ». Раніше представники слідства заявляли, що він уже зізнався у скоєнні злочину, однак правозахисникам п. Дадаєв повідомив, що опозиціонера не вбивав. За словами звинуваченого, його змусили дати свідчення зі зізнанням в обмін на звільнення його товариша Руслана Юсупова. Під час візиту членів Громадської спостережної комісії в слідчий ізолятор чоловік також поскаржився на жорстоке поводження з ним після затримання.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply