Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Пригоди Санта Клаусів

Автор:

|

Грудень 29, 2011

|

Рубрика:

Пригоди  Санта Клаусів

Щорічний флешмоб Санта Клаусів, які розважаються, гуляють містом, обіймають перехожих і співають різдвяних пісень, відбувся 17 грудня в Лондоні, зібравши кілька сотень людей. Кожного року, перед початком зимових свят, група активістів проекту Santacon поширює заклик в Інтернеті й організовує одноденні гуляння в костюмах Санта Клаусів у столиці Британії. Як і в будь-якому флешмобі, план дій, місце й час зустрічі не розголошуються заздалегідь, а з’являються на сайті лише пізно вночі напередодні заходу.

Цього разу перші Санти збиралися зранку в пабі на вокзалі «Вікторія». До 10.00 тут уже скупчилося близько 200 осіб, причому не тільки в образі Санта Клауса, а й у костюмах ялинок, оленів і ельфів. За планом, ті учасники, які встигли вже випити вранішню гальбу пива, рушили маршем вулицями міста, співаючи на ходу пісні та вітаючи перехожих. Хода супроводжувалася невід’ємними складовими всієї акції: Санти дарували всім стрічним подарунки, бажали щасливого Різдва, а головне — роздавали безкоштовні обійми.

Поліція не заважала традиційному заходу. На площі Санти продовжили випивати в пабах, кататися на статуях левів біля підніжжя Колони Нельсона й пригощати перехожих цукерками. Після гулянь Трафальгарська площа була вкрита чималим шаром сміття.

А в Німеччині якийсь злий жартун у костюмі Санта Клауса пропонує учасникам різдвяних ярмарків напій, після вживання якого людина непритомніє й оговтується вже в лікарні. Від рук серійного отруйника протягом тижня постраждало не менш ніж десять осіб. Зловмисник полює на клієнтів святкових розпродажів. Зазвичай жертвами «поганого Санти» стають жінки, яким він пропонує випити разом із ним алкоголю. Запрошення до спільної випивки злочинець пояснює народженням сина й бажанням поділитися своєю радістю з усім світом. Як показали результати аналізу залишків підозрілого вина, в алкоголь фальшивий Санта підмішує велику дозу синтетичного наркотику «екстазі». До його пошуків підключилися й стривожені власники новорічних базарів. Один із них пообіцяв виплатити 1 тис. EUR за допомогу в затриманні злочинця.

Євген Клен

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply