Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Президенти й розкіш

Автор:

|

Жовтень 02, 2012

|

Рубрика:

Президенти й розкіш

Польща не полишає спроб переконати Європу в доцільності надання Україні можливості приєднатися до європейської спільноти. Про це заявив Броніслав Коморовський (на фото), президент Республіки Польща (РП), під час свого офіційного візиту в Україну. «Треба зробити вибір (між Митним союзом і Європейським Союзом), і такий вибір робить Україна. РП може тільки допомагати. Польща також може переконувати західний світ, ЄС, що Україні треба надати таку можливість, і, власне, таким чином ми й діємо», — зазначив глава Польщі.

Відповідаючи на запитання про те, який із двох сценаріїв є найприйнятнішим для України — членство в МС чи в ЄС, президент РП наголосив на неможливості одночасної їх реалізації. «Неможливим є те, аби ці два сценарії реалізовувались одночасно, паралельно», — додав він.

Україні загрожує міжнародна ізоляція, якщо ситуація в країні не зміниться, — так зрозумів позицію Броніслава Коморовського Олександр Турчинов, один із лідерів української Об’єднаної опозиції (ОО). Він, своєю чергою, зауважив, що під час зустрічі з ОО президент Коморовський висловив глибоку стурбованість політичними репресіями, непрозорістю виборів, тиском на свободу слова в Україні. «Усі ці питання обговорювалися на зустрічі. Позиція польського президента, яка трансформує й позицію європейської спільноти, — у тому, що якщо ситуація в Україні не зміниться, то жодної європейської перспективи для нашої держави не буде. Навіть більше, можлива реальна, що ми зараз і бачимо, ізоляція нашої держави», — сказав п. Турчинов.

До речі, президент РП носить годинник у 130 разів дешевший за годинник глави України. Про це написав фотограф Влад Содель на своїй сторінці у Facebook. При цьому він виклав світлину, зроблену 20 вересня, під час зустрічі двох президентів із пресою. На перемовинах у Києві Броніслав Коморовський мав на руці кварцовий швейцарський годинник. Таку модель — Zegarek Atlantic Seacrest 50340.41.61 — можна придбати за 220 USD, щонайменше в 100 разів дешевше, ніж коштує годинник Віктора Януковича — Vacheron Constantin Patrimony Contemporaine watch 81180/000P-9332.

«Це що, якась тенденція, чи світові високоповажні гості України тролять Януковича своїми годинниками, які коштують у 100 разів дешевше за його черговий Vacheron Constantin Patrimony Contemporaine за 30 тис. USD?» — запитує фотограф у соцмережі.

Напередодні п. Янукович уже виглядав контрастно на тлі прем’єра Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана. Тоді на противагу кількатисячному Vacheron Constantin Віктора Федоровича на фото фігурував кварцовий Longines Conquest турка, який можна купити на інтернет-аукціоні за 200—300 USD.

Нагадаємо, що 6 квітня у Всесвітній мережі з’явилися фото, що демонстрували розкіш президентської резиденції «Межигір’я». Вони висвітлювали внутрішнє оздоблення одного з об’єктів у «Межигір’ї» — так званого палацу на воді. 4 травня медіа опублікували знімки мисливського будинку, розташованого в Дніпровсько-Тетерівському лісомисливському господарстві, що перебуває нібито під контролем президента України. Будинок стоїть у Сухолуччі Вишгородського району на березі Київського водосховища. Із міркувань безпеки територію оточено протитанковим ровом, а в’їзд охороняють силовики.

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply