Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Представили виставу «Хто хоче вбити Юлію Тимошенко?»

Автор:

|

Серпень 08, 2013

|

Рубрика:

Представили виставу «Хто хоче вбити Юлію Тимошенко?»

У Великій Британії під час відкриття фестивалю Edinburgh Festival Fringe 2 серпня було репрезентовано виставу про життя лідера української опозиції Юлії Тимошенко. П’єса «Хто хоче вбити Юлію Тимошенко?» розповідає про боротьбу колишнього прем’єр-міністра України за демократію та про її політично вмотивоване ув’язнення.

«Я надзвичайно пишаюся тим, що змогла зіграти в цій виставі. Дуже важливо, щоби якомога більше людей дізналося про долю Юлії Тимошенко та її незаконне ув’язнення», — сказала Інес Вуртц, виконавиця головної ролі та продюсер вистави.
«Нашою метою було розповісти історію цієї мужньої жінки, цього великого політика, яку, поза сумнівом, було засуджено незаконно», — зазначив Яків Седлар, режисер спектаклю.
На прем’єрі була присутня донька п. Тимошенко Євгенія. «Сьогодні через мистецтво було передано правду про життя моєї мами. Режим може змусити замовкнути пресу, телебачення, але йому не під силу зупинити мистецтво. Це – правда, яка звільнить мою маму», — сказала вона після прем’єри.
Фестиваль Edinburgh Fringe проходить 2-26 серпня в Единбурзі (Шаотландія). Це – найбільший фестиваль мистецтв у світі, який було засновано 1947 року. Цей щорічний захід відбувається в Единбурзі щороку в серпні. Єдиним політиком, за життя якого було поставлено виставу про нього, досі був Нельсон Мандела.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply