Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Посол Великобританії в ООН: санкції проти РФ будуть діяти до відведення російських військ з Донбасу

Автор:

|

Березень 01, 2016

|

Рубрика:

Посол Великобританії в ООН: санкції проти РФ будуть діяти до відведення російських військ з Донбасу

main

Посол Великобританії в ООН Метью Рикрофт в понеділок (29 лютого) на засіданні Ради Безпеки заявив, що санкції проти РФ будуть діяти, поки вона не відведе свої воєнні сили та всю зброю з Донбасу, також не вплине на бойовиків, щоб ті склали зброю. Росія може примусити терористичні сили припинити вогонь, що прискорить усунення кризи та дозволить уникнути жертв серед мирного населення.

Рикрофт наполягає: «Нам необхідне повне припинення вогню». Посол Великобританії переконаний, що для припинення вогню на Донбасі потрібна політична воля Кремля, яка зможе допомогти відновити кордони суверенної України і виконати всі міжнародні зобов’язання.

На засіданні посол заявив: «Росія повинна відвести свою зброю та військовослужбовців, а також вплинути на сепаратистів, щоб припинити кризу і зупинити в подальшому всі жертви серед мирного населення. Це єдиний та оптимальний шлях для припинення страждань і страхів, що панують у східній частині України, він дозволитиь українській владі встановити порядок на цій території. Встановлення законної влади і проведення запланованих реформ у цілому позитивно вплине на розвиток української держави».

Важливим кроком для припинення провокацій на цій території, на думку постійного представника Великобританії в ООН, повинен бути допуск спостерігачів місії ОБСЕ на офіційні україно-російські кордони.

«Доки цього не буде зроблено, ми з партнерами в ЄС повинні працювати для продовження санкцій. Росія повинна чітко діяти згідно принципів, які визначають роботу ОБСЕ, ОНН та інших міжнародний організацій» – наполягає Рикрофт.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply