Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Портрет Путіна в образі Сталіна-Гітлера

Автор:

|

Березень 20, 2014

|

Рубрика:

Портрет Путіна в образі Сталіна-Гітлера

На фасаді будинку мерії північно-чеського міста Ліберець було встановлено великий кольоровий плакат зі зображенням Володимира Путіна, на якому російського президента зобразили у збірному образі диктаторів Сталіна й Гітлера. Президента РФ представлено на повний зріст, на кителі в нього – нацистські та радянські військові відзнаки.

Ідея плакату виникла з ініціативи громадського об’єднання Dekomunizace.cz, на будинку мерії його було встановлено за згодою мерії міста Ліберець. «На мою думку, це — не політичний акт, а повністю людський. Ми тим висловлюємо свою підтримку українському народові, він нині переживає нелегкі дні», — заявила Мартіна Розенберґова, мер міста Ліберець.
Плакат має сприяти розгортанню дискусії про майбутнє Європи й участь у ній чехів, вважає мер міста. Вона також подякувала всім жителям міста за підтримку акції. Плакат зі зображенням Путіна встановили на фасаді мерії невипадково: неподалік розташований пам’ятник жертвам радянської окупації Чехо-Словаччини в серпні 1968-го. Таким чином місто Ліберець, як зазначено на його сайті, «застерігає від поширення російської диктатури в напрямку Європи».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply