Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 18, 2021

Перемовини зайшли в глухий кут

Автор:

|

Серпень 21, 2014

|

Рубрика:

Перемовини зайшли в глухий кут
Павло Клімкін, Лоран Фабіус, Франк-Вальтер Штайнмаєр  і Сергій Лавров

Павло Клімкін, Лоран Фабіус, Франк-Вальтер Штайнмаєр і Сергій Лавров

У Берліні 17 серпня в гостьовій резиденції дипломатичного відомства Німеччини на віллі Борзиг міністри закордонних справ чотирьох держав — України, Німеччини, Франції та РФ (Павло Клімкін, Франк-Вальтер Штайнмаєр, Лоран Фабіус і Сергій Лавров, відповідно) – провели непрості п’ятигодинні перемовини, присвячені вирішенню кризи в Україні.

За словами п. Клімкіна, бесіда видалася надскладною. Він також дав зрозуміти, що перемовини в Берліні не дали позитивного результату. «Немає місця для компромісу там, де держава повинна перетнути свою червону лінію. Україна її не перетнула. Я відчував підтримку наших партнерів», — повідомив український міністр.
Його німецький колега Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що сторони досягли «деякого прогресу». Результати перемовин тепер будуть обговорюватися з главами держав і урядів, сказав німецький міністр.
Під час «перемовин находу» посеред парку резиденції п. Лавров активно жестикулював, емоційно пояснюючи щось п. Штайнмаєру, тоді як Павло Клімкін, навпаки, виглядав спокійним і замисленим, прогулюючись обіч Лорана Фабіуса. По завершенні «найскладнішої» розмови російський міністр поспішно покинув місце проведення перемовин у берлінському районі Тегель, навіть не поспілкувавшись із журналістами.
Саме в той час, коли проходила зустріч міністрів у Мюнхені, надійшла новина, що невідомі особи підірвали могилу Степана Бандери. Про це розповів Олександр Аронець, депутат від Всеукраїнського об’єднання «Свобода». За словами депутата, про вибух повідомив Андрій Куцан, зять Бандери. Однак Павло Клімкін спростував інформацію про вибух на могилі Степана Бандери в Мюнхені. За його словами, вандали зламали хрест і частково розкопали могилу.
Між тим, Міністр закордонних справ України попросив у Європейського Союзу й НАТО військової допомоги для боротьби з проросійськими бойовиками на Донбасі. Міністр вважає, що в такому разі українським військам було би простіше діяти. Павло Клімкін стверджує, що загроза російського військового вторгнення є дуже серйозною: із території РФ постійно обстрілюють позиції української армії, а також звідти не припиняється постачання терористам зброї.
Міністр називає тактику сил Антитерористичної операції «більш ніж пропорційною». Терористи знищують артилерійським вогнем житлові квартали міст на сході України, щоби потім перекинути провинну за це на українських військових. «Іноді вони це роблять зумисно, щоб потім звинуватити українські війська — свого роду провокація. Інколи ж терористичні угруповання воюють між собою», — заявив міністр.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply