Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Напасть на Італію

Автор:

|

Травень 24, 2012

|

Рубрика:

Напасть на Італію

Лікарі не змогли врятувати життя ще однієї дівчини, яка отримала важкі поранення в результаті вибухів у ліцеї в місті Бріндізі на півдні Італії. Два вибухи прогриміли у ліцеї вранці 19 травня, коли учні йшли на заняття, і спричинили паніку на вході до навчального закладу. Вибухові пристрої перебували в ранцях, що лежали за дошкою оголошень. Загинула одна дівчинка і було поранено сімох людей.

Цей ліцей названий на честь дружини відомого італійського слідчого Джованні Фальконе, який боровся зі сицилійською мафією. Він і його дружина були вбиті в результаті теракту в травні 1992 року.

Слідчі припускають, що теракт у ліцеї міг бути організований мафією. Вибуховий пристрій був приведений в дію за допомогою пульта дистанційного керування, заявив Марко Дінаполі, прокурор Бріндізі.

Ще шестеро людей загинуло в результаті землетрусу в північноіталійській провінції Болонья. Землетрус магнітудою 5,9 бала стався вранці 20 травня поряд із містом Моденою. Крім того, було зруйновано кілька місцевих фабрик і частково пошкоджена історична фортеця в одному з міст провінції. У січні ц р. на півночі Італії також стався землетрус, проте ніхто серйозно не постраждав. Останній сильний землетрус у країні був зафіксований 2009 року. Тоді загинуло понад 300 осіб.

Ще один землетрус, магнітудою 5,1 бала, стався того ж дня на півночі Італії, кілька будівель після нього було зруйновано. Майже половина території країни — сейсмічно небезпечна. За даними Сейсмологічної служби США, епіцентр повторного землетрусу, зафіксованого о 15:18 за місцевим часом, розташовувався на глибині 10,6 км.

 Євген Клен

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply