Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

Меркель назвала Україну «диктатурою»

Автор:

|

Травень 24, 2012

|

Рубрика:

Меркель назвала  Україну «диктатурою»

Анґела Меркель, канцлер Німеччини, назвала Україну «диктатурою», і закликала Європу посилити тиск на українського президента, щоби він звільнив із в’язниці лідера опозиції Юлію Тимошенко та припинив згортання демократії, пише Financial Times. В Україні й Білорусі «люди досі страждають під гнітом диктатури й репресій», сказала політик, звертаючись до нижньої палати німецького парламенту.

Це — «перший випадок, коли високопоставлений європейський політик назвав Україну диктатурою, хоча більшість аналітиків не вважає ні її, ні її сусідів Росію та Білорусь авторитарними державами», пишуть Роман Олеарчик і Квентін Піл.

На умовах анонімності представник українського Міністерства закордонних справ прокоментував слова німецького канцлера, заявивши про «вибіркове застосування демократичних стандартів до України» й нагадавши про існування в Європі та в інших частинах світу «великої кількості держав, у яких демократія зіштовхується з набагато серйознішими, ніж в Україні, випробуваннями». Указавши на тісні політичні, енерґетичні й ділові відносини Німеччини з Росією, чиновник додав: «І Меркель… послідовно розвиває політичні й економічні взаємини із цими країнами».

 Financial Times

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply