Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Кохання з першого погляду

Автор:

|

Жовтень 04, 2012

|

Рубрика:

Сенді Крокер, стоматолог із Келовни (провінція Британська Колумбія), подолав 8 тис. км і прибув до Ірландії, де сподівається знову зустріти дівчину, із якою він розмовляв кілька хвилин 2011 року. 34-річний медик не може забути молодої ірландки та вважає, що її призначено йому долею, тож має намір відшукати кохану.

Лікар Крокер розповів, що зустрівся з незнайомкою в липні минулого року в Енністімоні в графстві Клер, коли снідав у місцевому кафе. Лікар побачив дівчину, дочекався, коли та доїсть замовлені страви, після чого підійшов до неї побалакати. Однак тривалого спілкування з ірландкою в канадця не вийшло: Сенді встиг поговорити з нею лише про погоду, а також запитати, куди йому та його братові, із яким він приїхав у країну, варто піти й на що подивитися.

Дантист зізнався, що не припиняв думати про ірландську дівчину ні під час подорожі, ні після повернення на батьківщину. Урешті він вирішив повернутися до Ірландії. Чоловік має намір відвідати великі міста й спробувати відшукати незнайомку. Лікар Крокер уточнює, що на вигляд їй 20 із чимось років, у неї — темно-руде волосся й ластовиння.

Поки Сенді Крокер розшукує дівчину своєї мрії, букмекерська контора Ladbrokes почала приймати ставки на результат «пошукової операції». Так, ставки на те, що канадець одружиться із загадковою ірландкою, приймаються з імовірністю 50 до 1. При цьому букмекери зазначили, що ставки роблять також і на те, що п. Крокер знайде своє кохання в Ірландії, але цією дівчиною буде не та, яку він шукає зараз (10 до 1).

Наразі чоловікові не вдалося знайти тієї рудоволосої дівчини з веснянками. За інформацією за 2011 рік, в Ірландії проживало, за різними даними, від 5 до 6,4 млн осіб. Співвідношення статей при цьому оцінювалося як 99 чоловіків на 100 жінок.

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply