Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Ferrari в’їхав у глядачів

Автор:

|

Липень 04, 2013

|

Рубрика:

Ferrari в’їхав у глядачів

У місті Познані, що на заході Польщі, 30 червня, під час автошоу Gran Turismo Polonia, водій спортивного Ferrari втратив контроль над автомобілем і врізався в групу глядачів. Унаслідок інциденту постраждали 12 осіб, четверо з них перебуває у важкому стані. «Серед травмованих є двоє дітей», — розповів Петро Климчевський, начальник дорожньої поліції Познані.

На момент події водій Ferrari, який є іноземцем, був цілком тверезим. Згідно з планами організаторів, під час шоу глядачі мали побачити найдорожчі та найшвидші автомобілі на світі. Цього року в заході була запланована участь 175 автівок, 50 із яких — марки Ferrari.
Раніше того ж дня схожа подія трапилася у Бобруйську (Білорусь). Під час показових виступів білоруського загону міліції особливого призначення на Дні міста водій міліційного мікроавтобуса не розрахував гальмівного шляху й влетів у натовп глядачів, які миттєво зреагували на порушення та накинулися на винуватця. У результаті події постраждало кілька осіб. Одного потерпілого довелося шпиталізувати.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply