Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Члени «нормандської четвірки» відмовила Росії

Автор:

|

Червень 18, 2015

|

Рубрика:

Члени «нормандської четвірки» відмовила Росії
Дмитро Кулеба

Дмитро Кулеба

Дипломати міністерств закордонних справ країн — учасниць «нормандської четвірки» (Україна, Німеччина, Франція та РФ) на зустрічі в Парижі минулого тижня знову переконували Росію забезпечити виконання «мінських домовленостей». Про це повідомив Дмитро Кулеба, посол із особливих доручень МЗС України.
За його інформацією, дипломати також заявили, що вибори на Донбасі повинні обов’язково відбутися під егідою й за стандартами Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ).
«Для росіян зустріч не стала легкою прогулянкою, бо за трьома ключовими пунктами вони отримали дипломатично-залізне «ні», — написав п. Кулеба у Facebook. За його словами, росіянам відмовили у спробі розпочати дискусію щодо розширення тристоронньої контактної групи за рахунок залучення представників самопроголошених Донецької та Луганської республік.
Чиновник повідомив, що головна відмова стосувалася спроб заблокувати підготовку місцевих виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей під наглядом Бюро демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ. «Присутність БДІПЛ у виборчому процесі має бути забезпечено невідкладно. В цих виборах — ключ до розв’язування мінського вузла. Але поки що бажання Росії виконувати це зобов’язання не видно. Знахабніли вони з терором настільки, що не допустили місію БДІПЛ на територію окремих районів», — додав дипломат.
За його словами, в Парижі також ішлося про Широкине, полонених, так звані гуманітарниї конвої та зброю. «І скажу я вам, це не була найприємніша розмова в житті російських дипломатів», — зауважив Дмитро Кулеба.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply