Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 30, 2022

Бріжит Макрон — трансгендер?

Автор:

|

Січень 17, 2022

|

Рубрика:

Бріжит Макрон — трансгендер?
Бріжит та Еммануель Макрони

Які теорії змов лише не обговорюють в Інтернеті. Одна з нових — Бріжит Макрон, дружина президента Франції — нібито трансгендерна жінка. На чергову конспірологічну версію особливо не звертали б уваги, якби перша леді через такі чутки не вирішила б позиватися до суду. Щоправда, проти кого вона наміряється подати позов, невідомо, як і навіщо їй це все.
В Інтернеті розповіли, що Бріжит Макрон буцімто народилася чоловіком під ім’ям Жан-Мішель Троньо. Перші чутки про це з’явилися у вересні 2021-го на ультраправому сайті у статті, написаній якоюсь Наташею Рей. Потім прихильники змов, противники вакцинації й украй праві активісти обговорили цю теорію під час YouTube-трансляції, після чого про неї стали писати у соціальних мережах. В основному, повідомлення про це з’явилися в акаунтах опонентів Еммануеля Макрона, зокрема, серед прихильників конспірологічного руху QAnon.
68-річна Бріжит Макрон одружена з Еммануелем Макроном із 2007 року. Має трьох дорослих дітей від попереднього шлюбу. Багато хто задається питанням, навіщо вона взагалі має намір звертатися до суду — аж надто вже безглузді заяви конспірологів.
Судовий позов може створити у прихильників теорії змови враження, що тут справді щось нечисте. Інакше навіщо настільки серйозно до цього ставитися? Щоправда, це не перший випадок, коли Бріжит отримує на горіхи в Інтернеті, особливо з 2017 року, коли її чоловік став президентом Франції. Різниця у віці подружжя становить майже 25 літ, на що відразу звернули увагу інтернет-тролі різного штибу.
Нова теорія змови з’явилася напередодні президентських виборів, які відбудуться у Франції навесні 2022 року. Еммануель Макрон ще офіційно не підтвердив, що виставить свою кандидатуру, але багато людей очікують, що він таки піде на другий термін. Його головні конкуренти — Валері Пекресс, кандидат від традиційної правої Республіканської партії, та Ерік Земмур, французький телеведучий і письменник, який сподівається отримати підтримку ультраправих.
Як повідомляв «Міст», QAnon — наймасштабніша сучасна теорія змови у світі.

Ольга Дем’янчук, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply