Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

Авто врізалося в глядачів

Автор:

|

Травень 24, 2012

|

Рубрика:

Авто врізалося в глядачів

Трагедією закінчилися 19 травня перегони на півдні Франції: один з автомобілів вилетів із траси, врізавшись у натовп глядачів. Двоє людей загинуло, ще 17 — отримало поранення, двоє постраждалих перебуває в критичному стані. Як повідомила Даніель Друї-Ейраль, прокурор міста Драгіньяна, одним із загиблих виявився комісар траси. Його постійний заступник прибув на місце події невдовзі після випадку. Інцидент трапився під час одного з етапів реґіонального ралі в департаменті Вар. Перегони проходили на трасі в районі міста План-де-ля-Тур. Перші результати розслідування свідчать, що пілот гоночної машини, особу якого наразі не розголошують, припустився помилки й, цілком імовірно, не впорався з керуванням. Під’їжджаючи до перехрестя, де йому потрібно було повернути праворуч, він, не змінюючи напрямку, продовжив шлях по прямій, врізавшись у юрбу глядачів.

Одразу після цього перегони було припинено. Місцева пожежно-рятувальна служба мобілізувала значний резерв сил і засобів: на місце трагедії було скеровано 60 осіб із рятувального підрозділу. Для транспортування постраждалих до найближчих лікарень було задіяно 20 карет швидкої допомоги і чотири гвинтокрили.

Валері Фурнейрон, міністр у справах молоді та спорту Франції, заявила в офіційному комюніке, що ця надзвичайна подія «зачіпає нагальне питання про належне убезпечення публіки під час автомобільних змагань». «Разом із міністром внутрішніх справ ми найближчим часом зв’яжемося з відповідальними організаціями, аби якомога швидше вжити всіх необхідних заходів», — наголошується в заяві голови профільного відомства.

Це — уже не перший випадок загибелі глядачів під час гоночних заїздів у Франції. Наприкінці квітня ц. р., під час ралі в південному департаменті Лозер, помер 65-річний чоловік, який опинився в забороненій для публіки зоні траси. А в листопаді 2011-го у Верхній Соні на заході країни під час перегонів був на смерть збитий 19-річний молодик.

 Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply