Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Дунайські пірати

Автор:

|

Січень 19, 2012

|

Рубрика:

Дунайські пірати

На Дунаї з’явилися пiрати, якi нападають на судна, повiдомила прес-служба Українського Дунайського пароплавства (УДП). Прес-служба пiдприємства навела приклад, що 4 сiчня на баржу УДП-1724 скоїло напад близько 15 осiб. Вони вимагали спиртного, циґарок, грошей, пального, а потім обшукали баржу. Шкiперу погрожували ножем, матроса мали намiр викинути за борт. Грабiжники на човнах забрали зі собою двi бухти линви по 100 м i старi маневровi троси, близько 150 м.

На щастя, ніхто з моряків не постраждав. Напад стався на територiї Румунiї, й УДП звернулося до полiцiї портiв Хиршова та Фетештi. Також 7 сiчня, за інформацією капiтана теплохода «Капiтан Бабкiн», пiд час нiчної стоянки на 1110-му км пiрати зробили спробу вкрасти вантаж із баржi УДП-СЛ-011, проте екiпаж вiдбив атаку.

В УДП зазначають, що подiбнi напади стаються не вперше, траплялися й 2011 року, i ранiше. Проте нинi напади на флот УДП стали реґулярними. «Особливо це стосується несамохiдних суден, якi змушенi перебувати на якiрних стоянках без спостереження з боку екiпажiв самохiдних суден. Найнебезпечнiша щодо цього ділянка з 240-го до 350-го км Дунаю, де вiдбувається переформування вантажiв для проходження рукавом Борча-Бала», — ідеться в повiдомленнi прес-служби УДП.

«Бандитськi дiї з боку мiсцевого населення й фактично цілковите потурання з боку румунської влади призвели до того, що iснує загроза здоров’ю й життю членiв екiпажiв суден. Треба негайно припинити протиправнi насильницькi дiї, свавiлля й злочини на румунськiй дiлянцi річки», — прокоментував подiї Юрiй Мiцкевич, заступник голови правлiння УДП.

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply