Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Зустріч міністрів

Автор:

|

Квітень 19, 2012

|

Рубрика:

Зустріч міністрів

Беверлі Ода, міністр міжнародної співпраці Канади, і Микола Азаров, прем’єр-міністр України, провели офіційну зустріч. Пан Азаров запросив канадських спостерігачів на парламентські вибори в Україні. «Наш уряд зробить усе для того, аби забезпечити демократичність і прозорість виборів в Україні згідно зі світовими стандартами. Якщо в канадського уряду буде бажання прислати спостерігачів на ці вибори, то ми із задоволенням їх приймемо», — заявив український прем’єр. За його словами, уряд України зацікавлений, щоб іноземні спостерігачі дали об’єктивну оцінку виборів в Україні.

Своєю чергою, п. Ода зазначила, що Канада найближчим часом ухвалить рішення щодо участі своїх спостерігачів на виборах в Україні. Крім того, вона повідомила, що Канада може надати допомогу Україні в таких питаннях, як реєстрація виборців чи навчання членів комісії.

Микола Азаров також запросив канадські компанії взяти участь у розробці та видобутку нафти й газу в Україні. «Ми дуже серйозно займаємося залученням іноземних інвестицій, особливо у сфері розробки та видобутку вуглеводнів. Знаю, що в Канаді є досить авторитетні компанії, які спеціалізуються на цих напрямах. І ми вітаємо роботу таких канадських компаній на території нашої країни в розробці наших родовищ», — сказав п. Азаров.

У відповідь канадський міністр повідомила, що Канадська аґенція національного розвитку значною мірою опікувалася питаннями надання допомоги у видобувних видах промисловості. «Канадські підприємства, які працюють у цій сфері, є одними з провідних підприємств у світі. Наша робота з різними країнами в галузях гірничо-видобувної, гірничо-рудної, нафтової промисловості є на першому місці у багатьох країнах», — заявила вона. Також п. Ода повідомила, що недавно в Канаді було ухвалене рішення про створення Канадського національного інституту видобувної промисловості. «Упевнена, що Канада могла би надати допомогу в таких питаннях, як розробка стратеґії, правил, питань реґулювання та втілення всіх цих правил у життя у видобувній промисловості й нафтогазовій сфері», — зазначила пані міністр.

Євген Клен

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply