Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Зустріч міністрів

Автор:

|

Липень 24, 2014

|

Рубрика:

Зустріч міністрів
Ед Фаст

Ед Фаст

Ед Фаст, міністр із міжнародної торгівлі Канади, і Юрій Продан, міністр енергетики та вугільної промисловості України, під час зустрічі 10 липня обговорили питання українсько-канадської співпраці у нафтогазовій галузі, у галузях ядерної енергетики й атомної промисловості.

Зокрема, ішлося про реалізацію проектів стосовно будівництва установок гідроочистки дизпалива й ізомеризації легкого бензину на Шебелинському газопереробному заводі. Здійснення відповідних проектів дасть змогу забезпечити стале виробництво автомобільного бензину та дизельного пального з якісними характеристиками, що задовольняють вимоги європейських стандартів ЄВРО-4.
Під час розмови було порушено питання оновлення парку бурового обладнання акціонерного товариства «Укргазвидобування». Також обговорювалося продовження реалізації інвестиційного проекту розробки родовищ Чорноморського й Азовського шельфів, яке здійснював «Чорноморнафтогаз» спільно з канадською компанією Shelton Canada Corp. Крім того, міністри говорили про перспективи поновлення співпраці між «Енерґоатомом» та компанією «Атомік Енерджі Канада Лтд.» у сфері виробництва ядерного палива та цирконієвого виробництва.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply