Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Зірку «Трансформерів» побили

Автор:

|

Жовтень 26, 2011

|

Рубрика:

На Шайю Лабафа, зірку блокбастера «Трансформери», коли він виходив із бару Cinema Public House у Ванкувері, напав напівголий чоловік. Сварка між ними розпочалася ще у барі. Після того, як охорона закладу випровадила обох на вулицю, противник пана Лабафа зірвав зі себе сорочку, повалив актора на землю й почав його бити.

За словами Шеа Картера, завсідника бару, він одразу помітив актора, щойно той з’явився біля стійки. Шайя був у стані сильного сп’яніння й поводився зухвало стосовно відвідувачів. Один із них спокійно порадив панові Лабафу вгамуватися.

«Та що ти кажеш? А то що буде? Що ти можеш зробити?» — ще більше завівся у відповідь актор. Далі події розвивалися дуже стрімко. Обидва супротивники розпочали запеклу суперечку, яка завершилася бійкою на вулиці, унаслідок чого Шайя Лабаф був нокаутований і опинився на землі. Пан Картер утрутився в поєдинок і відтягнув актора, запобігши таким чином подальшому його побиттю. Проте на пропозицію охолонути й піти додому пан Лабаф відреаґував погрозою витягнути й застосувати ніж. Після цього Шеа вхопив Шайю за руки, аби «не дати йому накоїти дурниць», і наказав забиратися геть. Актор послухався, але за якийсь час повернувся до бару та крізь скло показав панові Картеру, що переріже йому горло.

Представники кінозірки не прокоментували цієї події. Зазначимо, що запальний характер актора не раз виявлявся причиною бійок за його участю, у тому числі й із колеґами по кіноіндустрії. Проте це не завадило Лабафу стати 2010 року найприбутковішим актором у світі, за версією журналу Forbes.

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply