Новини для українців всього свту

Wednesday, Apr. 21, 2021

Заарештований студент — у комі

Автор:

|

Жовтень 02, 2012

|

Рубрика:

Заарештований студент — у комі

Дениса Телякова, громадянина Росії, який навчався в мовній школі ESL міста Калґарі (провінція Альберта), заарештували за грубе висловлювання на адресу керівництва школи. Як розповіла Олена Романова, сестра затриманого, у слідчому ізоляторі п. Телякова жорстоко побили співкамерники, після чого той увійшов у коматозний стан. Після скоєння на нього нападу Денис ось уже місяць перебуває в шпиталі, лікарі вважають, що перспективи його одужання — невтішні.

За словами п. Романової, Денис Теляков приїхав у Калґарі в червні ц. р., щоби вдосконалити своє знання англійської мови, яка була йому потрібна для роботи. Канаду його сім’я обрала «з міркувань безпеки».

18 серпня росіянина заарештувала поліція за звинуваченням у погрозах після заяви, поданої його однокурсником. Як стверджує Олена Романова, причиною арешту брата став невдалий жарт на адресу керівництва школи ESL й одного зі студентів, із яким у Дениса був конфлікт на ґрунті ревнощів. Обом хлопцям нібито подобалася нова студентка з Росії. Коли п. Теляков висловив зауваження супернику в грубій формі, директор школи сприйняла ці слова як реальну погрозу й звернулася до поліції. Що саме сказав Денис, слідчі не повідомили.

Після ув’язнення Дениса в слідчому ізоляторі Calgary Remand Centre сім’ї повідомили, що його випустять під заставу розміром 500 CAD. Але поки родичі шукали способу внести заставу, на росіянина напали його співкамерники. За словами Олени, вона зверталася до керівництва школи ESL, аби вони внесли заставу, але там їй категорично відмовили.

Двоє співкамерників, за словами Олени, жорстоко побили Дениса, коли він спав. «У нього навіть не було можливості чинити опір», — сказала сестра постраждалого. У підсумку Денис Теляков отримав важкі множинні вогнищеві ураження мозку та ввійшов у кому. Його нападникам інкримінується спроба навмисного вбивства, їм загрожує до 15 років тюремного ув’язнення.

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply