Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Як Джастін Трюдо підтримує Україну

Автор:

|

Липень 08, 2022

|

Рубрика:

Як Джастін Трюдо підтримує Україну
Джастін Трюдо

Світ не має права забувати про війну та має підтримувати Україну до її перемоги. Про це заявив прем’єр-міністр Канади. «Важливо, аби світ не втрачав уваги до того, що відбувається в Україні. Ми мусимо й ми будемо зберігати рішучість, поки Україна й демократія не переможуть», — зазначив він. За словами Джастіна Трюдо, Путін і відповідальні за масові злочини мусять бути притягнені до відповідальності.
«Будь-яка європейська країна, яка віддана спільним демократичним цінностям, у т. ч. Україна, може претендувати на членство у НАТО, — вважає також глава канадського уряду. — Канада підтримує політику «відкритих дверей» НАТО для будь-якої європейської держави, спроможної виконувати вимоги членства, такі як захист демократії та внесок до колективної оборони Альянсу».
Відтак Канада підтримує набуття Швецією та Фінляндією членства у НАТО та зробить усе можливе для якомога швидшої ратифікації цього рішення. «Як близький друг та безпековий партнер, Канада підтримуватиме Швецію та Фінляндію під час процесу набуття членства, в т. ч. у питанні загроз для їхньої безпеки. Важливо, аби усі члени НАТО швидко діяли для завершення цього процесу, аби обмежити можливості втручання супротивників», — наголосив він. 5 липня Канада стала першою країною, яка ратифікувала протоколи щодо приєднання Фінляндії та Швеції до НАТО.
Наразі ж завершується процедура передавання Україні військової техніки. Джастін Трюдо також оголосив про надання додаткових шести камер для безпілотних літальних апаратів і про завершення перемовин про постачання Україні 39 бойових панцерних машин підтримки, у т. ч. запчастин для ремонту й обслуговування. Завдяки наданню цієї допомоги буде завершений розподіл 500 млн CAD на військову підтримку України, про які оголосили у бюджеті на 2022 рік.
Рішення Канади збільшити обсяги військової допомоги Україні прокоментував Олексій Рєзников, міністр оборони України . «Чудові новини з Канади. Важливе для Збройних сил України повідомлення про подальше постачання важливих засобів, які матимуть вирішальне значення для нашої здатності протистояти аґресору», — зазначив він.
Як повідомляв «Міст», Джастін Трюдо сказав: «Слава Україні!».

Євген Клен

About Author

Meest-Online