Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Вибір є — обирай самостійно

Автор:

|

Квітень 29, 2019

|

Рубрика:

Вибір є — обирай самостійно

Реєстраційний відділ коледжу George Brown у Торонто

Лекція в аудиторії коледжу George Brown

Ось і завершилися чергові вибори Президента України й молоді люди віком від 18 до 22 років уперше мали Конституційне право зробити свій політичний вибір. Проте це не перший і не останній вибір, який молоді люди роблять у своєму житті. Декілька років тому вони обирали свій шлях в освіті, коли вступали до вищих навчальних закладів, а за рік-два вони вже будуть обирати своє професійне майбутнє.
Україну зараз заполонила хвиля браку кваліфікованих кадрів із відповідним досвідом західного стандарту та викликами сьогодення, як у соціально-політично-економічній так і в інноваційно-технологічній сферах. Ця тенденція зумовлена низьким рівнем конкурентоспроможної освіти, зухвалою корупцією на вищих щаблях влади, з якою в Україні не хочуть, або не можуть впоратися так звана політична еліта нації. Такий підхід заважає самореалізації молоді, яка хоче навчатися й бути корисною для держави й у країні, де їх оцінять за знаннями та фахову роботу, а не за зв’язками чи протекцією.
Й узагалі, система освіти України не виправдала своїх сподівань, бо жодних докорінних реформ так і не було здійснено. Надалі ректорами, деканами та завідувачами кафедр залишаються пенсіонери, декому вже по 80 років, вони очолюють вищі навчальні заклади декадами й неспроможні навіть користуватися електронною поштою, а тим більше впроваджувати нові зміни в управління господарством, адміністрування колективу, покращення викладання чи навчання. У більшості закладів вищої освіти (ЗВО) досі немає цифрової бази даних студентів і надалі увесь процес адміністрування проводиться в ручному і паперовому режимах. Таке неефективне керування неможна порівняти з реєстраційними відділами канадських ЗВО, де все комп’ютеризовано, спрощено й удосконалено. Звісно, що спрощенні процеси не псують так нерви канадським студентам, як це робиться в українських деканатах.
Декларується багато заяв із впровадження міжнародних проектів, але жодним чином це чомусь не стосуються змін благ, якими користуються керівники університетів. Ба більше, ректори за державний кошт, а точніше сказати, за кошти студентів та їхніх батьків, продовжують отримувати водіїв із автомобілями. Коли про це говориш керівникам коледжів й університетів Канади чи США, вони просто входять у ступор й не розуміють такого марнотратства.
Студенти продовжують вислуховувати нудні лекції, читання зі старої методички, які були в тренді років 40 тому. Як можна виховувати та навчати молодь бути конкурентоспроможними з такими підходами до викладання? Звісно, є окремі фахові та сучасні викладачі й професори, на яких ще тримаються більшість ЗВО України, але система їх поглинає й приглушується їхній ентузіазм. Адже освіта — це основа змін у суспільстві. Зараз вища освіта перебуває у стагнації. Це чітко усвідомлюють можновладці, котрі масово навчають своїх дітей за кордоном.
Невідомо, коли відбудуться докорінні зміни в системі освіти в Україні, але пересічна молодь не хоче і не повинна чекати й надіятися, що хтось зробить свій вибір за неї. Ніхто не проживе за них їхнє життя. Саме тому, молоді люди масово шукають, де за кордоном вони можуть втілити свої мрії, продовжити навчання та набути необхідного західного досвіду, щоб бути конкурентоспроможним у глобальному світі, виборюючи своє місце під сонцем. Не всім під силу фінансувати продовження своєї освіти в США або Англії, де навчання коштує занадто дорого, проте існує якісна альтернатива — отримання освіти в Канаді. Канадська освіта, диплом, фаховий досвід, умови проживання в одній із найкращих країн світу й найголовніше — приваблива ціна, часом у два чи три рази менша за навчання в інших англомовних країнах, відкриває можливості українській молоді реалізувати власну мрію.
Водночас потрібно пам’ятати, що одна з найбільших українських діаспор живе у Канаді й може допомогти своїм рідним із України. Зокрема, діаспоряни можуть спонсорувати навчання своїх молодих родичів чи друзів із України в Канаді. Адже інвестиція в освіту, це найкраще капіталовкладення в широкому сенсі цього слова у демократичну розбудову України та безпосередньо у добробут своїх рідних і близьких.
Певна річ, виникає безліч запитань, з чого розпочати, як проходить процес вступу до канадських коледжів, який процес подачі документів і зарахування на навчання, як подавати документи на студентську візу тощо. На всі запитання вам надасть кваліфіковані й практичні відповіді «Група Провіденс» — найавторитетніша канадська консалтингова компанія в освітній сфері, яка добре відома серед української діаспори в Торонто. Компанія працює з 2010 року й допомогла вже багатьом студентам здобути вищу освіту в Канаді.
«Група Провіденс» надає послуги українцям, котрі проживають у США, Канаді й Україні щодо можливості приїзду їхніх близьких, рідних і просто друзів із України на навчання до Канади як на довготермінові програми, так і на короткотермінові курси з вивчення англійської мови.
«Група Провіденс» спеціалізується у наданні кваліфікованих послуг із підбору освітніх програм, вступу до навчальних закладів Канади, наданні консультацій і рекомендацій щодо збору необхідних документів, підтримки студентів упродовж усієї вступної кампанії й аж до приїзду в Канаду.
«Група Провіденс» має діючі угоди з такими державними коледжами Канади: Centennial College, Niagara College, Sheridan College, George Brown College, Humber College; із мовним центром у Торонто Hansa Language Centre; та з Торонтською шкільною радою, до якої входять понад 550 шкіл у місті Торонто. Таким чином дорослі, студенти та школярі з України мають змогу широкого вибору навчання в Канаді, коли звертаються до «Групи Провіденс».
«Група Провіденс» активно відстоює і бореться за полегшення візового режиму для студентів із України. Періодично представники «Провіденсу» зустрічаються з дипломатами, федеральними та провінційними політиками і підіймають питання про візовий режим, структурні труднощі, прогалини в процедурах та обговорюють інші технічні візові питання. У підсумку, «Група Провіденс» надає високоякісні послуги своїм студентам, адже є добре обізнана з всіма візовими нюансами.
До кожного студента «Група Провіденс» застосовує індивідуальний підхід, адже кожна справа вимагає унікального вивчення, уваги та знання, як діяти у цій чи іншій ситуації. Саме на такі послуги може розраховувати кожен клієнт, який звертається до «Провіденсу».
Процедура зачислення студента та відкриття студентської візи на навчання може тривати до шести місяців, тому бажано розпочинати процес чим раніше. Своєчасне зачислення до коледжу гарантує студенту місце в програмі. Своєчасне зачислення на навчальну програму, дозволяє абітурієнтові ретельно підготувати всі документи на отримання як студентської так і робочої візи, яка потрібна для стажування за межами кампусу.
За отриманням додаткової інформації про освіту в Канаді або як ваші рідні можуть приїхати на навчання до Канади, звертайтеся до «Групи Провіденс» за адресою електронної пошти: info@prov.in.ua або за номером телефону: +1-647-831-2139, додаткову інформацію можна знайти на Інтернет-сторінці: www.prov.in.ua.
«Група Провіденс»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply