Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 29, 2022

Візовий режим — спростити, угоду про ЗВТ — розширити

Автор:

|

Лютий 02, 2021

|

Рубрика:

Візовий режим — спростити, угоду про ЗВТ — розширити
Христя Фріланд

Денис Шмигаль, прем’єр-міністр України, і Христя Фріланд, віце-прем’єрка Канади, обговорили розширення угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) і лібералізацію візового режиму. «Важливою підставою розвитку економічної співпраці між Україною та Канадою є Угода про вільну торгівлю і зараз перед обома сторонами стоїть амбітне завдання розширити його дію на сфери інвестицій та послуг», — йдеться в повідомленні пресслужби українського уряду.
У розмові п. Шмигаль наголосив на важливості активного розвитку двосторонньої співпраці. «Торгово-економічні стосунки залишаються пріоритетом нашої співпраці. Кожен новий виклик відкриває нові перспективи для розвитку, тому ми повинні консолідувати свої зусилля для якнайшвидшого подолання негативних наслідків, викликаних пандемією коронавірусу, і продовжувати нарощувати обсяги двосторонньої торгівлі», — наголосив він. Делегацію для відповідних перемовин очолить Ігор Петрашко, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
Зі свого боку п. Фріланд зазначила, що Канада зацікавлена в розширенні Угоди ЗВТ із Україною і готова вести роботу в цьому напрямку. Сторони погодилися, що необхідно найближчим часом організувати роботу міжурядової робочої групи, яка розроблятиме документ.
Крім цього, глава українського уряду відзначив високу зацікавленість України в лібералізації візового режиму та наголосив на готовності прийняти в Україні групу канадських експертів для проведення моніторингу стану відповідності України критеріям Канади. Він розповів віцепрем’єрці про «Кримську платформу» і запросив Канаду приєднатися до її роботи. Також прем’єр нагадав Христі Фріланд про високу зацікавленість України в лібералізації візового режиму та наголосив, що Україна готова прийняти групу канадських експертів для проведення моніторингу стану відповідності критеріям Канади. Він запросив канадську урядовцю до України на святкування 30-ї річниці Незалежності.
Як повідомляв «Міст», створили найбільшу зону вільної торгівлі в світі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply