Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Ушанували українців, котрі служили в канадській армії

Автор:

|

Листопад 19, 2015

|

Рубрика:

Ушанували українців, котрі служили в канадській армії

Ушанували воїнів

В українсько-канадському меморіальному парку Торонто вшанували пам’ять українців, котрі служили у Збройних силах (ЗС) Канади. Участь у заході взяли представники духовенства, українські дипломати, провідники громадських об’єднань українців у Канаді, члени федерального та провінційного парламентів, а також Назар Волинець, боєць батальйону «Айдар».
На честь полеглих українських канадців у парку відбулася панахида й урочиста церемонія покладання вінків до стели, присвяченої пам’яті українців, котрі служили у ЗС Канади. «Чисельна українська громада Канади щиро молилася за усіх тих, хто загинув у різний час в боях за Україну та Канаду, а також за українських бійців, котрі зараз захищають територіальну цілісність і державний суверенітет України», — повідомили в Генеральному консульстві України в Торонто.
Водночас в Україні, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного, канадській військові разом із українськими й американськими товаришами також провели церемонію відзначення Дня пам’яті за полеглими героями Канади. За словами Джейсона Гінея, представника ЗС Канади, церемонія відзначення Дня пам’яті дуже важлива для канадської армії та громадян. «Щороку у цей час ми вшановуємо наших солдатів в усьому світі, незалежно від того, де перебуваємо. Ми щасливі, що сьогодні американські та українські солдати розділили з нами цей спогад», — зазначив підполковник Гіней.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply