Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 20, 2021

Канадський уряд обіцяє боротися з полігамією серед міґрантів

Автор:

|

Жовтень 08, 2015

|

Рубрика:

Канадський уряд обіцяє боротися з полігамією серед міґрантів

Кріс Александер

Канадський уряд обіцяє створити спеціальні загони поліції, що упереджуватимуть застосування «варварських культурних практик» у країні. Про це заявив Кріс Александер, міністр громадянства й імміґрації Канади. «Нам слід захищати наші цінності. Маємо захищати жінок і дівчат від примусових шлюбів та інших варварських звичаїв», — сказав він.
Міністр додав, що у випадку перемоги на виборах партії теперішнього прем’єр-міністра в Канаді буде створено «гарячу телефонну лінію», за якою люди зможуть повідомляти про подібні варварські випадки. Також уряд пообіцяв упродовж чотирьох років виділити 12 млн. CAD на допомогу міжнародним організаціям, що борються з примусовими шлюбами за кордоном, особливо у зонах конфлікту.
Акт щодо нульової толерантності до варварських культурних практик встановив мінімальний вік одруження у 16 років і зобов’язав міґрантів, котрі планують оселитися в Канаді, відмовитися від полігамії. Крім цього, такий акт заборонив вивозити дітей за межі Канади для примусового шлюбу й обмежив можливості використання «провокації» як легального способу захисту у випадку так званих убивств честі. «Консервативний уряд не боїться захищати канадські цінності», — підсумував п. Александер.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply