Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Українцям відмовляють у візах

Автор:

|

Жовтень 24, 2013

|

Рубрика:

Українцям відмовляють у візах

Вадим Пристайко, посол України в Канаді, вважає, що ця держава неправомірно відмовляє багатьом українцям у візах, у тому числі урядовцям і депутатам. Про це п. Пристайко розповів у кулуарах конференції «Модель України», що проходила в Оттаві під егідою Канадсько-української парламентської програми. 

«У нас є дуже багато відмов, коли депутати, міністри, художні колективи, спортсмени, інші люди приїжджають на таку конференцію, як ця. Половині дають візи, половині — ні, без пояснень», — заявив дипломат.
Вадим Пристайко не побажав називати прізвища, але зазначив, що Канада, зокрема, відмовила у візі першому заступнику міністра та народному депутату, які нещодавно їхали на конференцію з індустріальної тематики».
«Не обов’язково скасовувати візу, можна зменшити її вартість, можна зменшити час розгляду, можна видавати більше багаторазових. Канада має в чотири рази більше відмов українцям, ніж будь-яка країна Європейського Союзу (ЄС). Я не маю підстав думати, що всі українці ринуться через океан на літак і будуть тікати сюди, якщо можуть легко перейти в ЄС», — наголосив амбасадор.
За даними канадського уряду, 2012 року Канада видала рекордне число гостьових віз українцям – 9 тис., що на 67 % більше, ніж 2011-го. Україна ж скасувала візи для громадян Канади ще 2005 року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply