Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Угода з коледжем Centennial пропонує нові програми для українців

Автор:

|

Липень 13, 2017

|

Рубрика:

Угода з коледжем Centennial пропонує нові програми для українців

Фасадний вигляд головного кампусу «Сентеніал-коледжу»

В останні роки стрімко зростає зацікавленість українських студентів у продовженні навчання в Канаді. Зараз освіта в Канаді приваблює своєю якістю та поміркованою вартістю навчання порівняно з іншими англомовними країнами. Крім цього міжнародний студент у Канаді має право на працю під час навчання, до 20 годин у тиждень, й також після закінчення навчання є право отримати робочу візу терміном до трьох років і працювати за фахом. Це дозволяє студенту отримати західний досвід, що є запорукою успішної кар’єри.
Абітурієнти з України зазвичай цікавилися програмами бізнесу, інженерії, ІТ, готельно-туристичною сферою, але останнім часом надходять заявки на продовження навчання у науково-медичній, авіаційній і транспортній сферах. Проте стабільно продовжує зростати зацікавленість і в традиційніших сферах, як із України, так і з інших країн, що своєю чергою вимагає від офіційних представників вищих навчальних закладів (ВНЗ) Канади, зокрема «Групи Провіденс» розширювати свою мережу співпраці з канадськими ВНЗ, аби задовольнити вимогливість студентів із України.
Зважаючи на ці фактори канадська консалтингова фірма Providence Group у червні ц. р. підписала чергову угоду з Онтарійським державним навчальним закладом — Centennial College. «Сентеніал-коледж» торік відсвяткував 50 років з часу свого заснування. Коледж розташований у східному районі Торонто з чотирма кампусами, де навчається 40 тис. студентів, 20 тис. із котрих проходять навчання на повних програмах. У коледжі є сім вищих шкіл і багато різноманітних інститутів і центрів: 1) школа підвищення кваліфікації; 2) бізнес-школа; 3) школа комунікацій, медіа, мистецтв і дизайну; 4) школа громади та здоров’я; 5) школа інженерної технології; школа готелю, туризму і кулінарного мистецтва; 6) школа транспорту тощо. Коледж пропонує студентам вибір із 250 різноманітних спеціалізацій і програм. Особлива увага приділяється практичним програмам, що дозволяє підготувати студента для успішного занурення у реальний і справжній світ економіки та промисловості.

Вигляд із пташиного польоту на Аерокосмічний центр коледжу

Підписання угоди з «Сентеніал-коледжем» спричинена бажанням студентів із України продовжувати навчання на спеціальностях, які є саме у цьому ВНЗ. Зокрема студенти з України можуть навчатися на технічно-авіаційних програмах, які набирають шаленої популярності в Канаді. Адже нещодавно коледж разом із авіабудівною компанією «Бомбард’є» й Онтарійським урядом розпочали будівництво авіаційного навчального кампусу — Centennial’s Downsview Park Aerospace Campus на території летовища «Давнсв’ю» та заводу «Бомбард’є» в Торонто, в який інвестовано понад 26 млн CAD, i який вже відкриє свої двері для студентів восени ц. р.
Також у «Сентеніал-коледжі» існують потужні медичні лабораторії, де проводиться дослідження з генетики, мікробіології та біотехнології, що дозволило створити інноваційні навчальні програми у цих сферах. Саме ці програми забезпечують можливість українським студентам-медикам продовжити навчання на післядипломних програмах у цих царинах. Ці унікальні програми дозволяють українським студентам зануритися у найостанніші технологічно-інноваційні передові процеси які зараз існують у медичній науці. А що найголовніше, умови вступу та ціна на цих програмах є найвигіднішими і найдоступнішими порівняно з іншими медичними закладами Канади та США.
«Сентеніал-коледж» пропонує чотирирічні програми бакалаврату, одно-, дво- та трирічні дипломні програми, а ще післядипломні програми для українських студентів, котрі вже мають диплом або рівень бакалавра чи магістра. Однорічні та дворічні сертифіковані та післядипломні програми дозволять здобути необхідну кваліфікацію та досвід, що у рази збільшує шанси отримання кращої роботи з більшою заробітною платнею у міжнародних і престижних компаніях. Для сучасної молоді в Україні це одна з найкращих інвестицій у своє майбутнє та майбутнє України.
«Група Провіденс» вже має угоди з Niagara College, Sheridan College, George Brown College, Humber College, із мовним центром у Торонто Hansa Language Centre та з Торонтською шкільною радою, до якої входять понад 550 шкіл у місті Торонто. Таким чином дорослі, студенти та школярі з України мають змогу широкого вибору навчання в Канаді, коли звертаються до «Групи Провіденс».
Канадська консалтингова компанія «Група Провіденс» надає послуги українцям, котрі проживають у США, Канаді й Україні щодо можливості приїзду їхніх близьких, рідних і просто друзів із України на навчання до Канади, як на довготермінові програми, так і на короткотермінові курси з вивчення англійської мови.
«Група Провіденс» спеціалізується у наданні кваліфікованих послуг із підбору освітніх програм, вступу до навчальних закладів Канади, наданні консультацій і рекомендацій щодо збору необхідних документів для студентської візи в Канаду, підтримки студентів упродовж усієї вступної кампанії й аж до приїзду в Канаду.
За додатковою інформацією, як ваші рідні можуть приїхати до Канади на навчання, звертайтеся до «Групи Провіденс» електронною поштою: info@prov.in.ua; за тел.: +1-647-831-2139; або відвідайте інтернет-сторінку www.prov.in.ua
Прес-служба «Групи Провіденс»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply