Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 20, 2021

У літака відмовив двигун

Автор:

|

Травень 31, 2012

|

Рубрика:

У літака відмовив двигун

У Торонто літак авіакомпанії Air Canada, що прямував у японську Наріту, був змушений запросити екстрену посадку через кілька годин після зльоту: відмовив один із двигунів, а з лайнера посипалися незрозумілі уламки. Як уточнив Пітер Фіцпатрік, офіційний представник Air Canada, інцидент стався 28 травня. У Boeing-777, що вилетів із летовища Pearson International 28 травня, о 14.10, через дві години після вильоту заглух один із двигунів.

Здійснивши запит про екстрену посадку, о 15.53 пілот знову посадив лайнер у торонтському аеропорту. За словами п. Фіцпатріка, посадка пройшла в штатному режимі, ніхто з 318 пасажирів і 16 членів екіпажу, що перебували на борту, не постраждав.

Тим часом, як зазначив один із пасажирів, від самого початку польоту «щось було не так». Уже під час набору висоти пролунав різкий звук у системі кондиціонування, літак припинив набирати швидкість і залишався на тій же висоті приблизно протягом 15 хвилин.

Деякі очевидці зі землі, своєю чергою, стверджують, що помітили дим і вогонь, що виривалися з двигуна. Крім того, у поліцію надійшли повідомлення про те, що від авіалайнера, який набирав висоту, відривались якісь деталі: шматки металу розміром зі стільниковий телефон упали на шосе в районі летовища й пошкодили кілька автомашин.

Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply