Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Тисячі канадців провели Різдво у темряві

Автор:

|

Грудень 31, 2015

|

Рубрика:

Тисячі канадців провели Різдво у темряві

У темряві

Шквальний вітер, пориви якого подекуди сягали швидкості 90 км/год, у різдвяну ніч позбавив електропостачання майже 250 тис. канадців. Як інформували в компанії Hydro One, що постачає електроенергію у провінції Онтаріо, пошкоджені ліній електропередач позбавили світла 97 тис. споживачів.
А у провінції Квебек не змогли увімкнути різдвяні вогні близько 150 тис. людей. «Потужний шторм спричинив значні пошкодження по всій провінції, якраз коли багато людей готувалися відзначати свято. Наші ремонтні бригади щосили працюють над відновленням електропостачання, ми дякуємо нашим клієнтам за терпіння», — сказав Джон Ребік, речник Hydro One.
У столиці без світла напередодні Різдва залишилося 20 тис. осіб, але за кілька годин ремонтникам вдалося відновити електропостачання, хоча деякі передмістя залишалися без світла довше.
Додамо, що цього року Канада насолоджується рекордно теплою зимою. На Різдво в Оттаві температура сягнула 17 градусів тепла, а в Торонто термометри показали +16, що стало найвищим показником за останні два століття.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply