Новини для українців всього свту

Monday, May. 17, 2021

Тимчасово закрили амбасади

Автор:

|

Жовтень 02, 2012

|

Рубрика:

Тимчасово закрили амбасади

Канада постановила призупинити роботу своїх посольств у Єгипті, Лівії та Судані через побоювання за безпеку працівників дипмісій у зв’язку зі заворушеннями, що охопили ці мусульманські країни. Про це заявив Джон Бирд, міністр закордонних справ Канади. Передбачається, що посольства відкриються вже незабаром, проте це залежатиме від розвитку ситуації.

Минулого тижня масові акції проти появи в Інтернеті аматорського фільму-пародії на пророка Магомета пройшли одразу в кількох країнах мусульманського світу. Найбільшого напруження протести досягли в Єгипті та Ємені, народні виступи відбулися також у Судані, Тунісі, Пакистані та Банґладеш. У місті Бенґазі на сході Лівії радикали штурмували Посольство США, убивши при цьому чотирьох осіб, у тому числі американського посла.

Держдепартамент США виступив зі заявою, у якій закликав сім’ї співробітників дипмісій у Тунісі та Судані, а також їхній другорядний персонал повернутися до США з міркувань безпеки. Крім того, американським громадянам пропонується утриматися від поїздок у ці країни. Також Держдепартамент США почав евакуювати працівників своїх посольств у Тунісі та Судані, на які вчинили напад розлючені антимусульманським фільмом жителі.

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply